reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Motylek, jak Ty wpadasz tu z pytaniem to mi ręce opadają! Nie masz dość???? Ty jesteś jakaś kosmitka! Zajmij się może sobą, jestes młoda, zbierz kasę na wyjazd na wczasy, idź do kosmetyczki, zrób cokolwiek.....
Kasy nie masz na badania, a Ty się o dziecko starasz, potem nie starasz, potem piszesz o adopcji, potem z niej rezygnujesz, potem pomagasz koledze pozbyć się rodzicielstwa.....no masakra po prostu!!!!
 
reklama
Motylek, jak Ty wpadasz tu z pytaniem to mi ręce opadają! Nie masz dość???? Ty jesteś jakaś kosmitka! Zajmij się może sobą, jestes młoda, zbierz kasę na wyjazd na wczasy, idź do kosmetyczki, zrób cokolwiek.....
Kasy nie masz na badania, a Ty się o dziecko starasz, potem nie starasz, potem piszesz o adopcji, potem z niej rezygnujesz, potem pomagasz koledze pozbyć się rodzicielstwa.....no masakra po prostu!!!!
Doris jedynym sposobem jest brak reakcji. Może Motylek wtedy się podda. A Ty się nie denerwuj,bo ja cały czas myślę, że to jakaś prowokacja:D
 
Motylek, you made my day ;) :p ja bym obstawiala, ze to zwiastuje referendum na teman odsuniecia pisu od wladzy :p

Sorry dziewczyny, nie moglam sie powstrzymac.

Myslami jestrem teraz z nafoczka i susana wiec wpadam i czytam co tam, ale do pisania nie mam weny, aktualnie nie pasuje do tematu...
 
Motylek, you made my day ;) :p ja bym obstawiala, ze to zwiastuje referendum na teman odsuniecia pisu od wladzy :p

Hehehe Ja skończyłam komentować posty Motylka. Dziewczyna musi dojrzeć. Szkoda mi jej przejść bo jak na 23l (prawie) to 3 lata starała się o ciąże potem straciła córkę i kolejną. Więc starania musiała rozpocząć w wieku 18-19 l co dla mnie w dzisiejszych czasach ...(tak to się mówi
:p) Motylek pozdrawiam mam nadzieję ,że weźmiesz sobie słowa starszych koleżanek i poukładasz sobie plan na życie.

aktualnie nie pasuje do tematu...

Tzn? A jaki jest temat? :p Ja raczej też nie :D Nie pomogę w wielu kwestiach leków, dawek i lekarzy bo się nie znam . Udzielam się w inny znany mi sposób. Egoistyczny.Wpadam ,czytam ,bazgrnę co u mnie i zadaję pytania jak muszę . Co mogę innego może doświadczenie zbyt małe :(

Dziś prasowałam ciuchy na wyjście do kościoła. Przeprasowałam pół szafy i wiecie co?? Nie mam w czym pójść. Nie ma jak coś nowego a nie z zeszłego lub jeszcze wcześniejszego sezonu :p
 
Hehehe Ja skończyłam komentować posty Motylka. Dziewczyna musi dojrzeć. Szkoda mi jej przejść bo jak na 23l (prawie) to 3 lata starała się o ciąże potem straciła córkę i kolejną. Więc starania musiała rozpocząć w wieku 18-19 l co dla mnie w dzisiejszych czasach ...(tak to się mówi
oj chyba wcześniej, bo zanim motylek, zaszłą, donosiła do 7 miesiaca, potem kolejna ciąża, przerwa między ciążami to obstawiam starania w wieku 17 lat.

MOTYLEK DOROŚNIJ WRESZCIE!!!!!!



A co do pasowania do tematu, hmmmm to ja mam wrażenie że tutaj nie pasuję, bo ja już w ciąży zaawansowanej, nie badam się, nie szczepię itd.
No ale teraz mogę Was wspierać!
 
Miałam 22 lata odkąd zaszłam w 1 ciążę zejdzcie ze mnie...tylko was zapytałam czy wiecie co może to oznaczać nie znacie mnie więc nie oceniajcie... ja się udzielam mam.plan na życie pracuje wiec wiem czego chce...
 
hej.
Ja dziś po 2 dniach odgruzowałam komputer, bo chyba? udało się zakończyć remont nareszcie :D.
Co do szczepień. Też mam wątpliwości, ale tak jak pisałam powody mam inne :/ Jednak bez pełnej diagnostyki do kolejne ciąży nie podchodzę, a jeśli zajdzie potrzeba to będę się szczepić, bo na szali wisi najlepsza i najpiękniejsza nagroda na świecie :).
Pozdrawiam ciężarne i trzymam kciuki, a reszcie walczącej drużyny przesyłam :*
Czarna mała odczywam znużenie mam tak przez większość dnia, ale zawsze zrzucałam to na Sm
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry