reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Mia witaj. Ja w zabobony nie wierzę i najlepiej się tego twardo trzymać to życie jest lawiejsze :)
Ovitrele bym brała bo tam jest beta hcg, która ma podrasowac twoje ciałko juz od samego początku i ja w to wierzę. Tez zachodziły bez problemu i miałam owu ale może to pomogło :)
Jak tam doktorek, nadal ma wyostrzone poczucie humoru :D
 
Lamia a prolaktyne chyba powinno się zrobić w 21 dniu cyklu a nie w 8 dpo a nie znam się w 8 dpo nie zrobię bo przypada sobota i dupa ...
 
Motylek, po co Ty tak wczesnie wyrzucasz kase? Trzreba bylo zaczekac do 10dpo i mialabys pewnosc.

Strawbelka, przytulam!

Bea, ja ostatni post wspominam kiepsko :(
 
Mia witaj. Ja w zabobony nie wierzę i najlepiej się tego twardo trzymać to życie jest lawiejsze :)
Ovitrele bym brała bo tam jest beta hcg, która ma podrasowac twoje ciałko juz od samego początku i ja w to wierzę. Tez zachodziły bez problemu i miałam owu ale może to pomogło :)
Jak tam doktorek, nadal ma wyostrzone poczucie humoru :D

Też staram się nie zachodzić w głowę, ale moja świadkówa była w ciazy na moim ślubie jak się okazało obumarlej, dostałam okres w dzień ślubu i 1 rocznicę ślubu..i teraz jak wspomniałam świadkowej której dzieciatka mam być świadkiem o staraniach to widziałam zaniepokojenie na jej twarzy.a ovitrelle to 1 zastrzyk tak? Mam rozpisane między 9-11 dniem cyklu - to super że działa na ciałko bo ciałko miałam ostatnio niewydolne:)a doktorek wypoczety szczęśliwy, był w Chinach tym razem, a teraz będzie dużo pracował tylko na początku lipca jedzie na sympozjum.Jak będziecie kiedyś w Nowym Szpitalu w Tarnowie na 2 piętrze jest wystawa jego zdjęć z podróży oczywiście głównie dzieci:) piękna ma pasję.
 
Arda lekarz mi dał skierowanie wiec zrobiłam czy spadek jest a tak to chyba nie robie poczekam do @ nie chce się nakręcac niepotrzebnie...
 
reklama
Do góry