reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Susana a Ty bierzesz b6 i b12 metylowe?
Chyba musze w sobote z rana zrobic te mutacje, bo juz jestem po 3 sniadaniach i 2 obiadach i dalej mi sie chce jesc, wiec lekki posilek to nie bedzie:(
Susana Ty tez tyle jesz???
Ja jem juz jak prosiak i az sie boje co to bedzie:(
 
reklama
Dzień dobry po weekendzie ;)
Ledwo żyję, ja dziękuję za takie "wolne", jestem bardziej zmęczona po tym weekendzie niż przed [emoji39]
Strawbelka ja jechałam do Łodzi na badania genetyczne na 16...jakbym miała być na czczo to bym umarła w samochodzie [emoji1] rano zjadłam śniadanie, szybki i obiad i pączki po drodze hehe nie trzeba być na czczo do badań genetycznych [emoji6]

Beatku witam ponownie, masz tu kwiatuńcie dla Ciebie [emoji253]

Nafoczka, Doris, Agnieszka mam nadzieję, że żadnych dolegliwości brzuszkowych nie macie i wieje u Was nudą [emoji6]
 
Susana a Ty bierzesz b6 i b12 metylowe?
Chyba musze w sobote z rana zrobic te mutacje, bo juz jestem po 3 sniadaniach i 2 obiadach i dalej mi sie chce jesc, wiec lekki posilek to nie bedzie:(
Susana Ty tez tyle jesz???
Ja jem juz jak prosiak i az sie boje co to bedzie:(
Można powiedzieć że nie jem tylko żre .Dzisiaj zjadłam już na śniadanie 4 połówki bółki z almette .Potem dwa razy jadłam zupę botwinową .Już zaraz będzie 2 danie ryba z ziemniakami i kiszoną kapustą .
A do wieczora jeszcze daleko ......
Też jem jem i jem

Metyle biorę tak jak ci pisałam
B6 i B 12 po jeden raz dziennie plus metyl kwas plus zwykły kwas 15 mg
 
Lamia

Lamia
Ja zawsze miałam minimalnie śluzu i zachodziłam
Gorsza sprawa z mężem .
Nie ma spermy , nie ma ciąży .
Wiem że jest trudno wyciągnąć do " barana " rękę ale owulacja ważniejsza .:yes:..Może jakoś go uwiedziesz - potem możesz się znowu nie odzywać hehe ...Szkoda cyklu .
A pozatym nie siedż w krzakach tylko pisz tu bo się wsxystkie gdzieś pochowały ....!!!#
Ty susana zawsze mnie potrafisz rozweselić :) ale nic straconego , M pisze smsy z przeprosinami więc szansa jest że mi dziś "foremkę zaleje''
Nadzieja we mnie rośnie po twoim wpisie i jeszcze zajrzałam do starego kalendarzyka i się okazało że w ostatniej ciąży kiedy zaszłam też nie miałam płodnego! :) (dobrze że wszystko pisałam!!)
Więc wypachniam dziś pitynkę i do dzieła:yes:
 
A ja klikam odśwież na stronce diagnostyki i sie doczekać wyniku nie mogę :)

Aptt i fibrynogen w normie, aczkolwiek aptt w dolnej granicy. 26,51, a norma od 25,9.

Bety wciaz brak...
 
reklama
Do góry