reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Bertha
Trzymam kciuki za betę .

Strawbelka
Jedziesz na te badania ???
Mutacja nie musi być na czczo .
Ale b12 i homocysteina powinna być na czczo .A to są też bardzo ważne badania .Ja np b12 miałam przed braniem witamin poniżej normy .
 
reklama
To tak jak z tsh wszędzie mówią ze na czczo a moja endo mówi ze nie trzeba i bądź tu mądry nie wiem ja robiłam homocysteine po jedzeniu. Wszystko co do mutacji dowiem się 16 astego u genetyka.
Odnośnie witaminy B nie robiłam ale miałam zlecone witaminę D od endo tez nie musiałam być na czczo wiec Strawbelka żebym ci nie zamieszania. Ja zawsze robie jak lekarz każe. Najwyżej dziś zrób mutacje a jutro resztę z rana.
Susana jak się czujesz ?mówiłaś juz synom ?
W lodzi świeci słoneczko :)
 
Bertha, rozumiem, czekamy na wynik betku i wszystko bedzie jasne :) u mnie tez ostatnio byl cyrk kreskowy - w sobote cien po przepisowych 5 minutavh, w niedziele nic, a potem dziwna beta : /
 
To tak jak z tsh wszędzie mówią ze na czczo a moja endo mówi ze nie trzeba i bądź tu mądry nie wiem ja robiłam homocysteine po jedzeniu. Wszystko co do mutacji dowiem się 16 astego u genetyka.
Odnośnie witaminy B nie robiłam ale miałam zlecone witaminę D od endo tez nie musiałam być na czczo wiec Strawbelka żebym ci nie zamieszania. Ja zawsze robie jak lekarz każe. Najwyżej dziś zrób mutacje a jutro resztę z rana.
Susana jak się czujesz ?mówiłaś juz synom ?
W lodzi świeci słoneczko :)
Życzę powodzenia u genetyka...ja byłam u 2 już i niewiele wiem...mam heterozygote A metylowych nie kazali brać i tylko jeden kazał 15 zwykłego...A byłam u genetykow podobno bardzo dobrych....stwierdzili ze to moda przyszła na ta mutacje i jest ona Nowa i niewiele o niej wiadomo. ...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bertha, ja tak miałam przy ostatniej ciąży, najpierw 3 testy do @ i bielusieńkie, potem zachorowałam i antybiotyk, a po ponad tygodniu @ nie było i zrobiłam test od niechcenia i była kreska. Masz jeszcze czas. Jak była póżna owu, to nawet bety może jeszcze nie być, jak to mówie, póki nie ma @ jest nadzieja !!! i tego się trzymaj :)

Strawbelka, mutacje w diagnostyce kazali mi robic na czczo, a jak chciałam homocysteinę zrobić to pani powiedziała, że 15 h bez jedzenia, wiec nie robiłam. Zobaczę co powie milewicz
 
Witam dziewczynki . Ja w krzaczorach siedzę, dziś powinna być owulacja a ja zero śluzu płodnego :( i do tego z baranem się pokłóciłam :( Szkoda gadać !!
I cykl stracony:growl:
bertha kciuki zaciśnięte.
Pozdrawiam resztę dziewczyn.
A i Doris o takim wózku marzę:sorry:
 
Cześć Kochane,

nadrobiłam posty, ale wybaczcie, że na wszystkie nie odpowiem, bo jestem tu od niedawna i boję się, że pomylę nicki.
Trzymam kciuki za Berthę, oby były te dwie kreski, ja też je widziałam. :-)
My z mężem co chwilę odkładamy starania,. Pomimo, że lekarz daje zielone światło, to mam cykora. I tak jak któraś już to napisała, jest więcej radości z seksu, bo nie jest na zawołania\e, bo trzeba, bo można...
Nie wiem czy spróbujemy po wakacjach, mój mąż wyjeżdża teraz w delegację, będzie zjeżdżał co dwa tygodnie do domu, więc znów nijak to pasuje. W sierpniu mamy badania genetyczne kariotypów, to może po tych badaniach.
Cały czas siedzi we mnie myśl, że jeszcze nie wszystko zbadane, że nie wiem na 100% co nam krzyżowało plany. Ze tarczyca pod kontrolą, że niby zespołu antyfosfolipidowego nie ma, a ANA3 dodatnie, antykoagulant dodatni...

Doris - piękna bryka :-)

Całusy dla Was wszystkich i witam się z Nafoczką i Beatą - bo my się jeszcze nie znamy :-)
 
Lamia
Witam dziewczynki . Ja w krzaczorach siedzę, dziś powinna być owulacja a ja zero śluzu płodnego :( i do tego z baranem się pokłóciłam :( Szkoda gadać !!
I cykl stracony:growl:
bertha kciuki zaciśnięte.
Pozdrawiam resztę dziewczyn.
A i Doris o takim wózku marzę:sorry:
Lamia
Ja zawsze miałam minimalnie śluzu i zachodziłam
Gorsza sprawa z mężem .
Nie ma spermy , nie ma ciąży .
Wiem że jest trudno wyciągnąć do " barana " rękę ale owulacja ważniejsza .:yes:..Może jakoś go uwiedziesz - potem możesz się znowu nie odzywać hehe ...Szkoda cyklu .
A pozatym nie siedż w krzakach tylko pisz tu bo się wsxystkie gdzieś pochowały ....!!!#
 
reklama
Do góry