reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Strawbelka, tak jak sugerowałas zrobiłam tez aptt i fibrynogen.
Wyniki najwcześniej o 14:30.
Następnym razem gdzie indziej zrobię bo tu jakos długo się czeka.

Chciałam też zrobić Homocysteine, ale trzeba być na czczo co najmniej 12 h.

Genetyki nie trzeba na czczo robić. Potwierdzam.
 
reklama
Mnie przed genetyka zalecali lekkie śniadanie. Pani telefonicznie przy umawianiu się zaznaczyła, żeby nie mieć pustego żołądka, 2h przed miałam coś zjeść :)

Hertha, kciukam! Ile jesteś po owu?
 
Strawbelka, tak jak sugerowałas zrobiłam tez aptt i fibrynogen.
Wyniki najwcześniej o 14:30.
Następnym razem gdzie indziej zrobię bo tu jakos długo się czeka.

Chciałam też zrobić Homocysteine, ale trzeba być na czczo co najmniej 12 h.

Genetyki nie trzeba na czczo robić. Potwierdzam.
12h na czczo przy homocysteinie? A gdzie ci tak powiedziano ?
 
Dzieki Fondie:*
Zrobie to dzis, bo juz tyle razy sie zbieralam i jakos do tej pory nie zrobilam. Najwyzszy czas.
 
Bertha ja widzę dwie kreski na obydwu testach! Chociaż wczorajsza jest wyraźniejsza ale może to wina ułożenia testu pod innym kontem. Im dłużej patrze tym mniej widzę na tym "z dzis" więc już sama nie wiem ale jak spojrzałam za pierwszym razem widzialam cień cienia
 
12h na czczo przy homocysteinie? A gdzie ci tak powiedziano ?

W diagnostyce... Tez sie zdziwiłam..


Arda, miałam cykl stymulowany clo pierwszy raz i miałam kilka pęcherzyków, ktore chyba pękały w rożnych terminach.. Jeden prawdopodobnie 12dc, inne powinny były pęknąć 14/15dc, ale nie miałam wtedy monitoringu wiec cieżko stwierdzić czy wtedy pękły - czyli byłabym wtedy ok 10dpo, ale temp skoczyła porządnie dopiero 18dc, tak jakby finalna owu była 17dc.. Wiec cieżko stwierdzić.
W każdym bądź razie 19dc 2 pecherzyki były pęknięte na pewno. Takze jeszcze jest kilka dni nadziei.
 
Nie wiem ja nie musiałam być na czczo. Nie wiem czy kojarzycie milewicza on np. Wogole nie chce badań z diagnostyki mówi, że pracują na starym sprzęcie chociaż ja często tam chodzę.
 
Bertha ja widzę dwie kreski na obydwu testach! Chociaż wczorajsza jest wyraźniejsza ale może to wina ułożenia testu pod innym kontem. Im dłużej patrze tym mniej widzę na tym "z dzis" więc już sama nie wiem ale jak spojrzałam za pierwszym razem widzialam cień cienia

Mi sie wydaje ze na teście z dzis jednak nic tam nie ma. Takze zobaczymy co powie beta.
 
Jeśli ty nie widzisz trzymając test ręku to na zdjęcie tez pewnie nic nie ma ale beta najwazniejsza:)
 
reklama
Do góry