reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Nafoczka jak Ty mozesz wytrzymac w tym lozku:( ja juz troche oszukuje, ale maz zaraz mi przypomina i mowi jak do psa "lezec"
Mam nadzieje ze w srodku juz tam wszystko dobrze i lekarz pozwoli mi chodzic, tak bym chciala isc na jakis spacer.
 
reklama
Dzien dobry dziewczynki!!

Dzisiaj leniwy dzien. Wczoraj byłam na długaśnym spacerze, w sumie 11 km przeszliśmy, 15tys kroków :) potem kłuło mnie z lewej w podbrzuszu. 24dc

Miłego leniuchowania!!
 
Ostatnia edycja:
Nafoczka do Goleszowa to ja mam jakies 10km [emoji6]czesto tam jezdzisz?

Strawbelka ja jak musialam lezec kiedys to sobie scrable kupilam i gralam z moim T.zeby czas jakos lecial [emoji13]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeszcze nie pisałam wam, ale siknelam sobie dzisiaj i jedna kreska. Ale mam wrażenie ze cos sie tam zaczyna delikatnie zbierać w miejscu gdzie ma sie druga pojawić... Ale nie wiem czy to nie moja wyobraźnia. Na zdjęciu nie bardzo widać..
 
Nafoczka do Goleszowa to ja mam jakies 10km [emoji6]czesto tam jeździsz

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom

Tak raz do roku ale w tym to bym chciała żeby Goleszow przyjechał do nas :)

Strawbelko ja tak całkiem nie leżę. Po pierwsze lekarz zalecał małe spacery, po drugie tesciowa zastrajkowala wiec musze kuchnie ogarnąć a po trzecie dziećmi musze się odrobinę zająć i tym co jest i tym co będzie :D (oczywiście pkt 2 najbardziej mnie wkurza) ;)
 
Bertha kciukam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Robilas facelle z Rossmana?
 
Bartha
Wstawiaj zdjęcie .
Ja jestem specjalistka od testów .
Wypatrzę choćby najmniejszy cień cienia .:szok:
 
No i obudziły/ pobudzily się dziewczyny :D dawać tu trochę adrenaliny, trawki na łące jeszcze nie ma :D

DORIS pozdrawia, odpoczywa w domu letniskowym bez zasięgu ;p
 
reklama
Cześć :)
widzę, że ruch na nowo
Beatka super że już przegrody nie ma i seksy niedługo :D
Susana gratuluję dalszych dobrych wiadomości i oby trwały przez kolejne miesiące
bertha pokaż ten test
Nafoczka to Ty tak leżysz, a nie leżysz :), a męża nie kuś bo biedny pewnie usycha :D
Strawbelka kiedy masz lekarza?
Arda może trzeba wierzyć w niemożliwe, może i do Was szczęście sie uśmiechnie
Liluli to do mojego domu rodzinnego masz jakieś 20 km , jesteśmy "sąsiadkami"
Doris super fura na wypasie
całej reszcie której nie wymieniłam :*
Ja jeszcze plamię, ale już delikatnie i zastanawiam się kiedy przyjedzie prawdziwa @ i co bym nie miała zbyt kolorowo to chyba mam zapalenie ucha :/ i dziś leżę z wetkniętym w ucho wacikiem z naparem z cebuli , wali jak w murzyńskiej chałupie i łeb do tego pęka...
 
Do góry