reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Tak tak leżę brzusiem bardziej na bok niż do góry i.... się wkurza. .m na M. Założyłam sukienkę specjalnie dla niego to się obruszyl że krótka i cyc wywaliłam.. no nie dogodzi nie dogodzi :D BEA to tak do twojego pytania... jak dajemy radę.. o właśnie tak :p
Moj sie cieszy jak mu cyc wywale:p
Nafoczka, moze on nie chce zebys mu wywalala cyce, bo go tylko kusisz, a wie ze i tak sie nie pobawi:p
 
reklama
Witam się świątecznie :)
Dziś coś mnie z łóżka przed 6 zwlekło, to na sniadanie były goferki z bitą śmietaną i owocami, ale to przed drzemką :) w końcu święto :D
Wy tak o tym progesteronie piszecie, że niski, a ja robiłam w 22 dniu cyklu i miałam 2,68, niby w normie tylko jak to się ma do waszych wartości :sad:
 
Witam się świątecznie :)
Dziś coś mnie z łóżka przed 6 zwlekło, to na sniadanie były goferki z bitą śmietaną i owocami, ale to przed drzemką :) w końcu święto :D
Wy tak o tym progesteronie piszecie, że niski, a ja robiłam w 22 dniu cyklu i miałam 2,68, niby w normie tylko jak to się ma do waszych wartości :sad:
Destino to bardzo niski ten progesteron .
A owulacje masz swoje normalnie ???
 
Destino.
Dokladnie jak Suska pisze. Przy tej wartosci to owu chyba nie bylo :-(

Wiem, ze tu ktoras z Was pisala, ze progesteron powyzej 5swiadczy, ze owu byla. A ja znow sie spotkalam z teoria, ze 20:baffled:
 
oczywiście że nie, nie jestem w stanie powiedzieć kiedy mam owulacje a kiedy nie. będę u Milewicza to może on się za to weźmie

Wyć mi się chce na myśl o lekarzach, co za konowały, że nawet podstaw im się nie chce robić, a już jak człowiek ma wyniki to za leczenie też się nie biorą, tylko odsyłają od Annasz do Kajfasz
 
Destino.
Dokladnie jak Suska pisze. Przy tej wartosci to owu chyba nie bylo :-(

Wiem, ze tu ktoras z Was pisala, ze progesteron powyzej 5swiadczy, ze owu byla. A ja znow sie spotkalam z teoria, ze 20:baffled:
Lumia
Progesteron 20 ??
Nigdy w życiu tyle nie miałam hehe .
Może jak miałam 20 czy 30 lat ..ale wtedy nigdy nie badałam ...
Ostatnio jak badałam przed i miedzy ciążami miałam 6 ,góra 9 .a owulacje mam zawsze i zachodze, jak wiesz ,jak królik ...w locie ..
Tak że wysoki progesteron super żeby był ale jak widać na moim przykładzie może być niski i jest ok .
 
Witam się szpitalnie.
Dziś tylko trochę krwi mi upuścili i do wieczora luz-blus!takich jak ja to tu jest jeszcze z 10! Niestety nie ma Wi-Fi więc mam tylko limit tel.
Fondi mam na sali wolne łóżko do jutra podobno, sala nr 30.
Zawiesza mi się TEL. Nie dam rady chyba pisać, dam znać jak wrócę.
Pozdrawiam Was, pa!
 
Witam się świątecznie :)
Dziś coś mnie z łóżka przed 6 zwlekło, to na sniadanie były goferki z bitą śmietaną i owocami, ale to przed drzemką :) w końcu święto :D
Wy tak o tym progesteronie piszecie, że niski, a ja robiłam w 22 dniu cyklu i miałam 2,68, niby w normie tylko jak to się ma do waszych wartości :sad:

Lumia
Progesteron 20 ??
Nigdy w życiu tyle nie miałam hehe .
Może jak miałam 20 czy 30 lat ..ale wtedy nigdy nie badałam ...
Ostatnio jak badałam przed i miedzy ciążami miałam 6 ,góra 9 .a owulacje mam zawsze i zachodze, jak wiesz ,jak królik ...w locie ..
Tak że wysoki progesteron super żeby był ale jak widać na moim przykładzie może być niski i jest ok .

Tak mi mowil, jezeli dobrze pamietam, moj poprzedni gin :p, a ze zawsze po owu mialam powyzej 20 to tak jakos mi sie wszystko zgralo :p

A ja Dziewczynki, w tym cyklu odpoczywam od farmakologii ;-) no oczywiscie poza metylami i wiesiolkiem ;-)
Wczoraj mial byc pierwszy zastrzyk....jednak postanowilam wspolnie z mezem, ze potrzebujemy odetchnac od tych monitoringow i kochania na zawolanie.
Pojde tylko we wtorek do gin zeby przepisal mi ganodotropiny, bo chyba refundacja tylko do czerwca.....pisiory :-\
 
reklama
O widze, ze na forum seks tematy. My juz oboje chyba mielismy dosc i od kiedy zalozylismy, ze nie ma co sie starac w tym cyklu to odzylismy - radoche mamy jakbysmy sie wczoraj poznali. Brakowalo mi tego, takiej spontanicznosci. Za dlugo trwa to robienie wszystkiego pod dyktando lekow i dziecka. Oddycham, zyje, czuje wiosne :D wczoraj rozmawialismy ze znajomymi o temacie adopcji i super zareagowali, kibicuja nam mocno :) chociaz tez ocYwiscire padlo syandardowe "jak sie teraz rozluzniliscie to moze bedzie spontaniczny dzidzius". W cuda nie wierze, ale jakos mi lzej.

Destino, przy takim progesteronie nie ma szns na owu :
 
Ostatnia edycja:
Do góry