reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Bertha nie wiem czy mam omamy, ale na tym pierszym widze kreche.
Kciukam dalej:*
Moze beda blizniaki albo trojaczki:D
 
No...dzis Bertha robi show swoimi testami, to odrazu ruch na forum;)
Bertha a nie chcesz isc jutro na betke?
Lo rety ale sie ciesze:*
 
Nie dotrwam do jutra normalnie :):):)
a moj M jakos tak bez emocji.. Ech..
Będę musiała z wami sie moimi emocjami dzielić bo w domu mogę nie miec słuchacza :/
 
Bertha na pierwszym zdj. po miganiu ekranem nic nie widzę ,ale drugi już rokuje drugą kreskę :D Wow fajnie. Obiecuję wkrótce dołączyć ;)

Strawbelka dzięki za rady- pomogło.

Dziś zaliczyłam pierwszy zastrzyk sama robiłam choć cykałam się trochę. Prosiłam męża ,ale powiedział że zaraz sraczki dostanie jak będzie miał mnie kuć. Kiedy pokazuje mu sińce na brzuchu to mówi ,że mu jajka ściska taki z niego facet :p (sorry mężuś ;)
 
Jej, teraz sie juz podekscytowalam :) dzięki dziewczyny za kciuki!! Jutro z samego rana bede pisać jak tescior :) matko, nie wierze ze to juz :):):)
Oby nie było rozczarowania. Ale nic to, zamierzam cieszyć sie ile można a nie martwić sie co moze jeszcze wyniknąć! :)
 
reklama
Do góry