reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Wstawiam zdjęcia. Ale wg mnie tu nic nie widac..
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    636,7 KB · Wyświetleń: 78
  • image.jpeg
    image.jpeg
    657,3 KB · Wyświetleń: 77
reklama
Kurde, naprawdę myślicie ze to juz to?? jeszcze to takie niepewne.. Na razie nie wierze i nie czuje / nie pozwalam sobie czuć ekscytacji. Nie mogę doczekać sie jutra zeby powtórzyć!!
Dzisiaj jest 24dc. Ale nie wiem kiedy pękły pęcherzyki, bo miałam pierwszy raz stymulację clo i było ich co najmniej 3, jeden możliwe ze pękł w 12dc (na monitoringu był płaski) inne miały wtedy 16mm, wiec teoretycznie ksiazkowo powinny pęknąć w 14/15dc, ale porządny skok temp był dopiero w 18dc. W 19dc na monitoringu 2 pecherzyki były pęknięte. Takze nie wiem jak liczyć dpo.


Jezu... Nie wierze... Ale by była radocha :):):) jutro znowu sikam! Jak będzie lepiej widać to biegnę na betę :)

Edit - tak, facelle robiłam.
 
Kurde, naprawdę myślicie ze to juz to?? jeszcze to takie niepewne.. Na razie nie wierze i nie czuje / nie pozwalam sobie czuć ekscytacji. Nie mogę doczekać sie jutra zeby powtórzyć!!
Dzisiaj jest 24dc. Ale nie wiem kiedy pękły pęcherzyki, bo miałam pierwszy raz stymulację clo i było ich co najmniej 3, jeden możliwe ze pękł w 12dc (na monitoringu był płaski) inne miały wtedy 16mm, wiec teoretycznie ksiazkowo powinny pęknąć w 14/15dc, ale porządny skok temp był dopiero w 18dc. W 19dc na monitoringu 2 pecherzyki były pęknięte. Takze nie wiem jak liczyć dpo.


Jezu... Nie wierze... Ale by była radocha :):):) jutro znowu sikam! Jak będzie lepiej widać to biegnę na betę :)

Edit - tak, facelle robiłam.
Ale będzie numer jak się trzy .zapłodnią:tak::yes:
 
reklama
Do góry