reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Przy edycji posta wyskakuje blad, wiec post pod postem:

Liluli, ale fajnie opisany wynik MTHFR dostałaś. wrzucisz zdjęcie jeszcze niżej co pisze?
Prosze [emoji6]
1462206025053.jpg


A tu z V leiden
1462206055874.jpg


Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1462206025053.jpg
    1462206025053.jpg
    82,1 KB · Wyświetleń: 339
  • 1462206055874.jpg
    1462206055874.jpg
    76,2 KB · Wyświetleń: 339
Dziewczyny
Dzięki za gratki .Mam nadzieję , wielką nadzieję że moja fasolka zostanie już u mnie w brzuszku do 40 tygodnia ciąży i cała i zdrowa przyjdzie na świat .Nie śniem marzyć o niczym więcej ale bardzo podoba mi się post Lumii
że dziewczynka jak nic..:yes:
 
Witam się jeszcze raz.
Fondi II szczepienie całkiem przyjemne, mniej boli narazie nie swędzi zobaczymy co dalej.

Susana Lumia ma rację serducho mocne będzie córa:tak:
Beatka witaj od jutra ja się kładę ale mam nadzieje że na krócej niż Ty!

Przykro mi dziewczyny z powodu niepowodzeń.

Fondi podjedź w środę do szpitala jak będzie wolne łóżko to będę walczyć jak lwica o nie dla Ciebie.
A i jeszcze dopilnuje żeby Ci zrobili histero nic innego:tak::yes::tak:
 
Ostatnia edycja:
Liluli o badanie zadzwoń do laba z diagnostyki przy szpitalu MSWIA.A ty jesteś gdzieś z okolic?

BEA starałam się informować dziewczyny co i jak ale nie łudź się ze je nadrobisz bo ja przy 4 dniach wymieklam :D

Sus to dorzucę się do Twoich marzeń :-*
 
reklama
Liluli o badanie zadzwoń do laba z diagnostyki przy szpitalu MSWIA.A ty jesteś gdzieś z okolic?

BEA starałam się informować dziewczyny co i jak ale nie łudź się ze je nadrobisz bo ja przy 4 dniach wymieklam :D

Sus to dorzucę się do Twoich marzeń :-*
Dziekuje [emoji8]
Z Mielca mam 60 km do Rz. ale blizej nigdzie nie zrobie [emoji53]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry