reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Asia
A ja miałam progesteron zawsze niski w 21 dc około 9 .
Na początku ciąży ,przy pierszej pozytywnej becie rósł mi chyba do 38 .

Nafoczka .
Pomarzyć można .....
Ale oby zrowe ...
Już się boję na badania genetyczne w 13 tygodniu.
 
No dziewczynki ja już naszykowana do szpitala. Fryz zrobiony i tu i tu;-) ;) tyle że bez brokatu bo nie mam:laugh2:

A tak w ogõle to trochę się cykam i nie chce mi się tam jechać ale cel jest jeden!!! Tak sobie mõwie!!
 
Nie będę chyba nadrabiać postów bo to około 70 stron do nadrabiania :( Po wyjściu dziś skoczyłam na szybki shopping do auchan a tam wybiła godz.12 i konkurs łapanie balonów w których były nagrody i miałam dużą czekoladę za free a 1 balon oddałam innemu panu ot taki miły gest ;) Oj ja głupia bo on miał w nim bon na 20 zł :p.

Wracam do domu i młody z kolan nie schodzi. Klatka piersiowa boli jak głupia a środków p,bólowych nie dali na recepcie to nie kupiłam.Dostałam 14 x 0,4 cleane i tabl,dopochwowe.Misiek (Filipek) mówi : "strasznie długo nie wracałaś z tego kościoła,. Modliłaś się o tysiące dzidziusiów?" Mówię ,że nie wystarczy jeden a ten NIE ja policzę i doliczył do szczęśliwej 7 heh. Czas działania z mężem :p Mąż zobaczył mój brzuch i wymiękł ;)
 
Beatka Twój Synuś myślał że jesteś w Kościele! Mój też mnie tam wysyła i mam się też modlić o dzidziusia a najlepiej o dwa. A sam smyk nie chce chodzić do kościoła. Na jutro wymyśliłam mu że jadę na 3-dniowe szkolenie.
 
Nafoczka .
Pomarzyć można .....
Ale oby zrowe ...
Już się boję na badania genetyczne w 13 tygodniu.
Sus nie chciałam się wymadrzac bo tam na dole to już i tak wiadomo co rośnie albo X albo Y i ta niewiadoma ma być jedynie zdrowa! A prenatalne to pamiętaj najpóźniej do 14tc bo potem już są nieadekwatne choć ja pappe nie polecam a o samym badaniu przeczytaj opinie. Najważniejsze że wszystko dobrze. :*

BEA twój wymiekl a to tylko malutkie szycie. MÓJ wczoraj się zapytał czy PO mogą mnie też tak zaszyc żeby piczka nie była taaaka wielka :D
 
Susana, dziękuję informacje. Co do testow to na pewno wszystko będzie dobrze!
Jak synowie zareagowali na wiadomość o rodzeństwie?
 
reklama
Do góry