reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Beta wskazuje na brak ciąży. Spóźniliśmy się :-). Progesteron 7,05 w 26 d.c to wynik prawidłowy? Hormony tarczycy ok. Czekam jeszcze na insuline, bo na niej mi najbardziej zależy.
 
Hej dziewczyny.Wyszłam ,jestem żywa i na dodatek bez przegrody :D. Wkrótce doczytam co u was bo sporo do nadrabiania.

P.S
Prosiłam abyście nie produkowały tyle postów wield do doczytania ;) A nie tylko Wy tęskniłyście za mną :p.
 
Migall, Lilia przykro [emoji53]
Ale kiedys wszystkie nasze marzenia sie spelnia [emoji8]

Susana super ze wszystko dobrze [emoji6]

A ja dzis odebralam wszystkie wyniki i kariotypy mamy prawidlowe. Mam mutacje MTHFR C677T hetero...
1462204439927.jpg

Reszta ok.

Nafoczka , Beatka orientujecie sie czy i gdzie w Rzeszowie moge zrobic badanie na p/c antykardiolipinowe i antykoagulant tocznia? bo u mnie w miescie niestety tych badan nie robia


Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1462204439927.jpg
    1462204439927.jpg
    107,8 KB · Wyświetleń: 260
Lilia, przykro mi :(

Susana, super wiadomosci! Daj znać czy chłopaki sie uciesza! :)

Beata, wróciłaś!! :):)

Asia, a jakie masz normy podane progesteronu?

Strawbelka, cieszę sie ze dziś jest u ciebie wszystko ok :) oby tak dalej!

U mnie odliczanie dni do testowania... Dzisiaj 23dc.
 
Przy edycji posta wyskakuje blad, wiec post pod postem:

Liluli, ale fajnie opisany wynik MTHFR dostałaś. wrzucisz zdjęcie jeszcze niżej co pisze?
 
Czesc Dziewczynki,

Migall, Lilia
Przykre takie wiadomosci :-( tule Was mocno :-*

Susana
Bedzie dziewczynka jak nic ;-) super :-)

Migaal, bardzo mi przykro, że się nie udało :sad:.

Lumia, a może ty chcesz spróbować zioła :) Nafoczka dała mi pół łąki, mogę się podzielić. Ja próbuję wszystkiego, bo na in vitro na razie mnie nie stać

Destino,
Ja te ziolka juz pilam. Mnie nie pomogly :p
Destino, Arda
A co do innych ziol :p haha nie bede Wam robic smaka :p ale piatek mile wspominam ;-)

Beatka,
Nowa Ty :-* fajnie, ze jestes krejzolko :p

Dziewczyny, u mnie dzis 4dc i walcze z soba czy nie zrobic zastrzyku :p
Buziaki :-*
 
reklama
Do góry