reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Strawbelka, colostrum jrest w wiekszosci aptek. Ja kupuje w necie w aptece Gemini, do 2 dni mam przesylke.

Susana, ufff
 
reklama
destino dziekuje podjade dowiem sie co i jak i dam znac. Janoszowa o tym mowila colostrum co bralam ale nie wiem jakie ma znaczenie
 
Dzis jest ok.
Bylam na wlewie z mezem. Smial sie ze Laciate mi daja;)
Teraz lezakuje.
Encorton mi chyba potas wyplukuje, bo jem duzo bananow, pije codziennie litr soku pomidorowego a w nocy lapia mnie skurcze lydek.
Magnez lykam, wiec napewno to potas.
 
Strawbelka, to paprykę czerwoną wcinaj, ja uwielbiam jak jest soczysta i chrupiąca, a zresztą jak byłam w ciąży to na kilogramy mogłam jeść, tylko, ze mi nie wolno za bardzo
 
Dzis jest ok.
Bylam na wlewie z mezem. Smial sie ze Laciate mi daja;)
Teraz lezakuje.
Encorton mi chyba potas wyplukuje, bo jem duzo bananow, pije codziennie litr soku pomidorowego a w nocy lapia mnie skurcze lydek.
Magnez lykam, wiec napewno to potas.
jak lezalam to mialam skurcza co mnie dwa dni trzymal po magnelli przeszlo dopiero.


ale janoszowa nawet nk mi nie badala "na pale " mi dala wiec ja jak biore jedna dziennie to wystarczy mi to w dozie bo chyba jakis duzych roznic nie ma miedzy colostrum pewnie
 
Fondie ja znam te skurcze. Kiedys pilam litry kawy i do tego guarane bralam, malo jadlam i pracowalam po 16 godzin. W nocy mnie budzily takie skurcze, ze pierwszy raz jak mnie zlapal to darlam sie na pol bloku bo nie wiedzialam co to jest, jakby mi ktos noge zywcem rozrywal.
Zrobilam elektrolity i mialam strasznie niski potas duzo ponizej normy.
Dzis sie zaczynalo to samo, ale juz nogi prostowalam zeby mnie nie zlapal i asparginu sie nalykalam.[/QUOTE]
 
reklama
Do góry