reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Cześć dziewczyny,
Lumia trzymam kciuki, odpoczywaj i bierz leki!
Mam prośbę o pomoc w interpretacji wyników. Mam mutację homo 1298. Od 4 mies. brałam foliowy 15mg, dużo b12 (niemetylowanych i czasami metyl.) 2tyg. temu zrobiłam wyniki (kilka dni wcześniej nie brałam witamin) i wyszło:
foliowy - powyżej 20 (dalej nie bdają, norma do 17), B12 - 960 (norma do 660), nic nie brałam przez 2 tyg. i powtórzyłam, żeby zobaczyć, czy spada, a tu nic: foliowy - powyżej 20, a B12 - 1300. Czy macie chociaż jakieś podejrzenia, o czym to świadczy, jak to zbić? Co jeść, żeby B12 się wchłaniało? Czy B6- jest ważna?Do tego skoczyło mi TSH, mimo euthyroxu - sypię się?!
Pozdrawiam Mamuśki, Ciężarówki i przede wszystkim Staraczki :) !
 
Hej dziewczyny. Kiedyś pisałam do Was jak leżałam w czasie 3 poronienia. Wiem, że niektóre z dziewczyn mają mutację w genie MTHFR. Odebrałam dzisiaj wyniki i załamałam się. Nie mam siły przekopywać forum, więc jak któraś może coś mi napisać to będę wdzięczna. Wizytę mam dopiero 15.01 i do tego czasu osiwieję [emoji25]ratunku ...
 
ImageUploadedByForum BabyBoom1451501636.828608.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1451501636.828608.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1451501636.828608.jpg
    190,5 KB · Wyświetleń: 257
Strawbelka, taka mam nadzieje, ze moze jednak mnie ta przyjemnosc. Ja tez nie przepadam za takimi smakami jak susana hehe.

Susana, fajnie, ze wypoczelas :)

Bajda, mnie tez ostatnio tsh rosnie, a leki grzecznie lykam.
 
Cześć dziewczyny,
Lumia trzymam kciuki, odpoczywaj i bierz leki!
Mam prośbę o pomoc w interpretacji wyników. Mam mutację homo 1298. Od 4 mies. brałam foliowy 15mg, dużo b12 (niemetylowanych i czasami metyl.) 2tyg. temu zrobiłam wyniki (kilka dni wcześniej nie brałam witamin) i wyszło:
foliowy - powyżej 20 (dalej nie bdają, norma do 17), B12 - 960 (norma do 660), nic nie brałam przez 2 tyg. i powtórzyłam, żeby zobaczyć, czy spada, a tu nic: foliowy - powyżej 20, a B12 - 1300. Czy macie chociaż jakieś podejrzenia, o czym to świadczy, jak to zbić? Co jeść, żeby B12 się wchłaniało? Czy B6- jest ważna?Do tego skoczyło mi TSH, mimo euthyroxu - sypię się?!
Pozdrawiam Mamuśki, Ciężarówki i przede wszystkim Staraczki :) !

bajda muszę Ci powiedzieć, że też 2 dni temu też odebrałam wyniki B12 i u mnie jest podane, że wynik prawidłowy mieści się w granicach 220 - 960 czyli się łapiesz ;) ale dlaczego Tobie ten wynik urósł tego Ci nie podpowiem :(

Chyba powinnaś pójść do mądrego lekarza :)
 
dziekuje Arda ze pytasz, samopoczucie oj kiepsniusie, malo jem bo mi ciagle niedobrze ale staram sie nie oddawac bez walki :) ponoc zle wygladam i jestem slabiutka. Wyszlam dzis na zakupybo moj M. jest z 01.01 i malo nie zemdlalam oj meczy ale.. TO DOBRZE:)
Susana ja tez bym nie zjadla.. ale ciesze sie ze humor dopisuje:)
Bajda nie pomoge bo nie badalam ani B ani kwasu
 
Hej dziewczyny. Kiedyś pisałam do Was jak leżałam w czasie 3 poronienia. Wiem, że niektóre z dziewczyn mają mutację w genie MTHFR. Odebrałam dzisiaj wyniki i załamałam się. Nie mam siły przekopywać forum, więc jak któraś może coś mi napisać to będę wdzięczna. Wizytę mam dopiero 15.01 i do tego czasu osiwieję [emoji25]ratunku ...

Witaj
W którym genie masz mutacje ? Ja mam a1280c jak dobrze pamiętam i to ta lagodniejsza nie jest to tak groźne jak sie wydaje wystarczy acard zastrzyki przeciwzakrzpowe i bedzie ok.
 
reklama
Arda dziś mam16 dc .Owu była w 10 więc dziś jest 6 dpo.

A robale i sushi mniammmmm.
Nafoczko współczuję mdłościJeszcze trochę i będzie z górki.
 
Do góry