reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

nafoczka przeczytałam w Twoim pasku, że podczas starań brałaś 15 mg foliku, czy nadal tak bierzesz ?
taką dawkę zlecił Ci ginekolog czy immunolog ?.....bo mam tę samą mutację i też się nad tym zastanawiam


nie wiem jak długo czekałaś na swój cud w brzuszku, ale cieszę się razem z Tobą
 
reklama
Migaall ja starałam sie tym razem 9 cykli, 15 mg zleciłam mi pani genetyk oraz B6 i B12 oczywiście wszystko w formach metylowych, powolutku zaczne teraz zchodzić z niektórych "dopalaczy"- własnie z tego wysokiego kwasu, metki i sterydu- choc jeszcze biore Dziekuje ;-*

Doris moja Klusia ma + 4 dni ;-*
 
Nafoczka i Fondie, my staramy sie od marca 2014 jak dobrze pamietam bo mi sie juz miesza. W styczniu 2015 w pierwszym cyklu po wycieciu torbieli czekoladowej zaszlam( po laparo nie mialam przerwy odrazu byly starania tylko ze jedna owulka przepadla wtedy) w marcu 2015 mialam czyszczenie, tez odrazu moglam sie starac, w czerwcu juz bylam w ciazy. Teraz jest lipa i nie chce zaskoczyc. Maz bierze tam jakies megadawki witamin cynk magnez i jakies b bodajze(zma z olimpu) ale na wlasna reke. Maz ma stresujaca prace duzo pracuje jezdzi duzo autem, potem w domu przed komputerem duzo siedzi, non stop na telefonie.
 
Dzuewczyny u mnie w bloku nad nami sasiedzi non stop sie bzykaja, okropne to jest bo ta kobieta caly czas jeczy, chyba caly blok sie z niej smieje. Na moje oko na wiagrze jada bo to czasami trwa godzine, a minimum pol godziny. Wlasnie teraz to robia...
 
Strawbelka, to się nasłuchasz :-)

Nafoczka, jaką dawkę teraz bierzesz encortonu i jak będziesz schodzić, bo ja już drugi tydzień biore po pół tabletki i zastanawiam się kiedy zacząć brać ćwiartkę
 
Doris obecnie biore 4mg metypredu (1tab), a zaczynałam od 10 encortonu, potem było długi czas 8 metypredu, potem półtorej tabletki teraz jedną.

Strawbelka to ja jakbym tak liczyła to też pierwsza nieudana ciąża była w 2010 roku ale mam starania w karcie wpisane od 2012, kochana wiem ze to trudne ;-*
 
reklama
Jestem po wizycie.
Powiedziałam co i jak. Zrobił badanie na fotelu, a później usg. Jak tylko zobaczył to od razu powiedział, że on by nie odstawiał...
Uważa,że powinnam dać szanse, i ze w stylu angielskim coś jest i tak do tego by podzedł. W angli do 12 tyg własnie stawiają na "naturalną selekcję", a wiadomo, że mam pewne schorzenia, przy których brak leków może być powodem samych niepowodzeń, więc jeśli jest taka możliwość i wiemy że leki moga tylko pomoc to powinno się je brać.
 
Do góry