reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Ale masz zdjęcie? Pochwal się tutaj nam? Znasz wszystkie parametry? CRL, wielkość pęcherzyka? tętno?
Mówił coś, że jest nie tak z pęcherzykiem? Kazał brać wiecej leków? Co dalej?
 
reklama
Jestem po wizycie.
Powiedziałam co i jak. Zrobił badanie na fotelu, a później usg. Jak tylko zobaczył to od razu powiedział, że on by nie odstawiał...
Uważa,że powinnam dać szanse, i ze w stylu angielskim coś jest i tak do tego by podzedł. W angli do 12 tyg własnie stawiają na "naturalną selekcję", a wiadomo, że mam pewne schorzenia, przy których brak leków może być powodem samych niepowodzeń, więc jeśli jest taka możliwość i wiemy że leki moga tylko pomoc to powinno się je brać.
Madry lekarz!!! Lumia jestesmy z Toba!!! Musi byc dobrze do tyle nas tu Wam kibicuje!!!
 
Arda
Jedyna nieprawidłowość to,że jest "lekka dysproporcja" - ale nic więcej . Nic nie mówił, że coś, gdzieś źle przylega....czy inne takie. Powiedział, że kobieta to nie matematyka i skoro od 3 tygodni pomimo słabego przyrostu bety dzieciątko rośnie to by nie odstawiał. I,że na szczęęście mieszkamy w PL i lekarze mogą mieć różne opinie, a i tak ostateczna decyzja należy do pacjenta:)
 
Lumia no stress i leż . Bierz co masz zadane i za tydzień idź znowu. Cieszę się ,że Was nie skreślił tylko daje szanse a my wierzymy ,że szanse są i tak niech zostanie :D
 
Witam .
Ja polepszyłam sobie dziś humor po ciężkiej pracy restauracją,zjadając całą tacę sushi + zupa tajska z krewetkami. mniam.Teraz mogę z głodnym pogadać...

Lumia super że wszystkdo na dobrej drodze..Dobrze ci gin .powiedział że kobieta nie matematyka.
 
reklama
Arda nie wiem czy testuje, mialam w piatek testowac, ale kto wie co mi jutro odbije. Chociaz ja juz czuje taki brzuch jak na miesiaczke.
 
Do góry