reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porodowka na Markwarta i Szpital Wojskowy

Hej dziewczyny, byłam niedawno obejrzeć porodówkę w MSWiA i jestem zachwycona - warunkami, panią, która nas oprowadzała. Ja już zdecydowałam i na pewno będę tam rodzić, mam też nadzieję, że uda nam się z mężem trafić na tę jednoosobową salę :) wiem, że jest płatna, nie dopytałam tylko, czy za dobę czy za cały pobyt płaci sie 200zł - może któras z Was się lepiej orientuje w tym temacie?
 
reklama
Rodziłam w styczniu, jedynka była płatana 650zł za 1,5 doby. Przy dłuższym pobycie (nie pamiętam, ale chyba powyżej 4 dni) coś tam się dopłacało.
 
Witam wszystkich. Widzę że trochę wątek zanikł a ja chętnie dowiedziałabym się o porodówce na Markwarta. Cży teraz również cieszy się uznaniem i jakie są doświadczenia mam które nie dawno odwiedziły tą placówkę. Jak jest z miejscami dla ciężarnych i co trzeba mieć ze sobą spakowane. Proszę o odpowiedz bo nie mogę znależć innych podobnych forum na ten temat. A myślę że aktualne informacje przydadzą się nie tylko mnie.
Pozdrawiam wszystkie mamuśki :-)
 
Ja rodziłam na Markwarta w sierpniu. Wszystko super - położne, lekarze (bo nie rodziłam z moim, bo dyżuru nie miał), jedzenie o dziwo też spoko. Pokoje 3 osobowe. Jeden mankament, że jak się dużo porodów zbierze to się tłok na porodówkach robi po są 3 pokoje. Ale dają radę. Co zabrać to zobacz na ich stronie ale dowód, karat ciąży, badania wszystkie z ciąży, grupy krwi, pieluchy dla dziecka + chusteczki, podkłady i wkłady poporodowe dają ile chcesz.
 
Ok no to super że nie muszę brać tej sterty nie potrzebnych rzeczy. Wchodziłam już na tę stronę i mam listę więc już prawie wszystko mam. Bylebym tylko dotrwała do tego 37 tygodnia. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam wszystkie mamuśki.
 
moniuszko życzę Ci abyś dotrwała do 37 tygodnia oczywiście ale jak rodziłam w sierpniu to właśnie otworzyli oddział patologii ciąży, także gdyby coś to można i tam się udać .
 
witam ja rodziłam na markwarta w listopadzie rok temu i musze powiedziec ze jestem zachwycona tym oddzialem pielegniarki wchodziły nam wszystkim wnet w ,,tyłek" leżałyśmy 3 w pokoju bo akurat było dużo porodów. To już drugie moje dziecko pierwsze rodziłam w dwójce-zero porównania Kazdemu moge polecic szpital na MSWIA
 
reklama
Witam,
Rodziłam w MSWiA w listopadzie i niestety nie podzielam zdania na temat tego szpitala. Dla swojego bezpieczeństwa a przede wszystkim maluszka nigdy więcej nie zdecydowałabym się na poród w tej placówce. Faktycznie personel bardzo miły, ale wybierając ten szpital musicie zadać sobie pytanie na czym najbardziej Wam zależy...
 
Do góry