reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

NUSKA rozpakowane mamy sa na 'ciazowych pogaduchach' - tam na pewno Ci pomoga :)

OLaWieliczka gratulacje! tak Ci zazdroszcze szybkiego I szczesliwego porodu - jak znajdziesz chwilke to napisz wiecej!jak Malenstwo?

U mnie prawidlowy zapis pierwszego KTG, kolejne za tydzien.
 
reklama
cześć dziewczyny :)

ja trochę wachałam się przed wyborem szpitala ale już na 100% chcę rodzić w Żeromskim... a teraz jak przeczytałam tyle pozytywnych komentarzy to już tym bardziej cieszę się ze swojej decyzji :)
TERMIN MAM NA 24 LIPCA więc jeszcze trochę poczekam... a na KTG mam zamiar zgłosić się za jakies 2-3 tyg czyli 38-39 tydzien, jeżeli dotrwam w dwupaku ;)

Witaj Iza :-) Ja też mam termin na 24 lipca:-Dmoże razem urodzimy? Właśnie wróciłam od lekarza, szyjka skróciła się z 4 do 3cm, czyli już coś tam się zaczyna dziać...Mnie lekarz powiedział,żebym już w przyszłym tygodniu zgłosiła się na badanie ktg do szpitala,choć dzidzię czuję co chwilkę w brzuchu:tak:...Jutro zadzwonię i będę się umawiać... Ile trwa takie badanie dziewczyny? Czy umawiają na konkretną godzinę w szpitalu?
 
Ola moje gratulacje :)
Aisha, ktg podpinaja na 30 min i umawiaja na konkretna godzine, tylko musisz liczyc sie z tym ze im poźniejsza godzina tym wieksze opóźnienia, tak wiec jesli masz możliwość umówienia się na 8-9 to zapisuj sie od razu :)
 
Hej bylam wczoraj u lekarza pojechalam..szyjka ma niecale 9mm...wszystko zwarte i gotowe do porodu wiec czekamy...tylko nie mogl malej pomierzyc bo jest tak nisko i mowil ze wazy ok 3600kluska moja.Juz sie nie nakrecam..tym razem nic nie moeil o 10dniach haha,mowil ze to moze byc dzis a moze za pare dni.dzwonie zaraz umowic sie na ktg na przyszly tydzien..:-)
 
witajcie ,, dołączam do rozpakowanych. maly urodzil się w sobotę , a na poniedzialek mialam byc skierowana na oddzial w celu wywolania. Na szczęscie samo się potoczylo:) porod byl ciezki jak dla mnie,bez znieczulenia bo podoo akcja szybko postępowala. polecam szpital i szczegolnie opieke poporodową:)
 
witajcie ,, dołączam do rozpakowanych. maly urodzil się w sobotę , a na poniedzialek mialam byc skierowana na oddzial w celu wywolania. Na szczęscie samo się potoczylo:) porod byl ciezki jak dla mnie,bez znieczulenia bo podoo akcja szybko postępowala. polecam szpital i szczegolnie opieke poporodową:)

Gratulacje i wszystkiego dobrego dla Ciebie i Maleństwa :-)


A ja dziś byłam na pierwszym ktg i wbrew temu jakie krążą opinie zostałam zbadana (sama nie wiem dlaczego). Ale zamieszanie tam niezłe mają i czekałam z godzine w kolejce. Usłyszałam tylko, że zapis prawidłowy, a po badaniu, że nic nie wskazuje żebym już miała rodzić. Czyli nadal czekamy ;-)
 
witajcie ,, dołączam do rozpakowanych. maly urodzil się w sobotę , a na poniedzialek mialam byc skierowana na oddzial w celu wywolania. Na szczęscie samo się potoczylo:) porod byl ciezki jak dla mnie,bez znieczulenia bo podoo akcja szybko postępowala. polecam szpital i szczegolnie opieke poporodową:)

Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D :D :D :D

Just... no to Ci się udało z tym badaniem ;)
Jeżeli Cię to pocieszy to u mnie do końca nic nie wskazywało na poród i nie miałam ani jednego skurczu przepowiadającego- kompletnie nic :) A pewnej nocy Młody wziął nas z zaskoczenia :)
 
reklama
Do góry