reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

W szpitalu należy podać nazwę przychodni do której chce się zapisać dziecko i tam szpital wysyła kartę szczepień. Ja podałam ośrodek w Wieliczce ale po dwóch wizytach zupełnie nie spełnił moich oczekiwać i postanowiłam przenieść małą w inne miejsce. Każda z nas ma prawo do dwóch bezpłatnych zmian pediatry w roku. Jeśli ktoś poszukuje fajnego pediatry w okolicach Bieżanowa, Rżąki to mogę polecić fajną lekarkę w super przychodni.
 
reklama
Moja koleżanka rodziła w Rydygierze mówiła mi, że można zadzwonić później i podać przychodnie jeśli nie ma się jeszcze wybranej.
Dziewczyny ja najprawdopodobniej jutro cc. Trzymajcie kciuki!!!
 
Rodze.......powaznie :-) myslalam, ze to juz nigdy nie nastapi.

W Poradni okazalo sie, ze rozwarcie 4cm, a ze chcialam dzis jeszcze po wozek podjechac to dostalam skierowanie na jutro do szpitala...ale jak autobusem sie wytelepalam to akurat pod klatka schodowa posaczyly sie wody z krwia wiec zjadlam obiad, wykapalam sie i jestem na patologii.....czekam na skurcze, ktorych narazie brak. Jak do jutra sie nie rozkreci to o 7 dadza mi oxy albo cc.

Trzymajcie wiec mocno kciuki! ...... Tak sie ciesze, ze to juz!:-)
 
Dzięki dziewczyny za wszystkie opnie co do znieczulenia - jeszcze niewiem co zrobię (bo widzę że opinie przeróżne) ale dobrze wiedzieć jak to było u Was.
Zabka - gratulacje - "kawał chłopa" z tego Twojego smyka ;)
Daruma, Eve - całe forum jest z Wami :) - nie dajcie się tam i obyście szybko mogły tulić swoje skarby :)

 
Ostatnia edycja:
Aaaaa!!!! Kolejne porody :) trzymam kciuki za was obie i wasze pociechy :)

Bombek jeszcze raz gratuluje :). Ciesze sie ze wszystko dobrze u synka i że zdrowy chłopak :)

Aloha, ja jestem panikara pierwsza klasa i zapewne jak tylko nogę w Żeromskim postwie to pierwsze o co poprosze to żeby pobrali mi krew na badnie pod kątem zzo (no chyba że już będzie za późno :rofl2:)
 
Eve - super, trzymam kciuki, żeby było wszystko z Wami dobrze ;-)
Dauma - również trzymam kciuki

Ja dziś kolejna wizyta w poradni. Może też będę mieć tak jak Eve:-D Oby bo już zaczynam świrować i nie mogę spać :-D
 
reklama
Tak Ania4848 ja też pamietam ból porodowy chociaz minelo 2.5 roku od porodu. I nawet widok coreczki po porodzie nie pozwolił zapomnieć o tym dramacie chociaz mowią że jak sie zobaczy dziecko to sie zaraz zapomina o bólu nic podobnego ;/.
 
Do góry