reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Dziewczyny, a czy któraś z Was się orientuje, czy w poradni laktacyjnej pracują te same położone co na oddziale gin-poł., czy są to zupełnie inne osoby?
 
reklama
Natalka w P.L. pracuje przede wszystkim oddziałowa- p. Maria Kaleta, złota kobieta :tak: Po porodzie leżałam dłuższą chwilę na oddziale położniczym i kojarzę większość położnych, ale nigdy nie spotkałam ich w P.L.
 
sorki, że może trochę off topic, ale którym terminem porodu powinnam się kierować?
WG ostatniej miesiączki 25.02.2012, wg Naegelego 28.02, a po dzisiejszym usg 4.03 (wydłużył mi się z 1.03). Lekarz mówi że wszystko jest w terminie bo do 2 tyg odchylenie w obie strony to terminowo...

Malutka jest urocza, mogłabym mieć usg cały czas podłączone i ją podglądać hihi.

Mój suwaczek napisał, że dziecko waży ponad 500 g, a nasza Ola ma 726 g :p
 
Wesolutka nasza (najprawdopodobniej bo lekarz dalej nie jest pewien) 770 w poniedziałek ;) więc podobnie :) ja mam termin na 26, 27.02 i 01.03 więc biorę średnią ;p ciężko po usg powiedzieć bo zależy jak Dzidzi rośnie
 
Duży Wasz Maluszek :) słodko się czai z płcią, a Wy dalej w nieświadomości :) Nasza na usg jest taka grzeczna, że wszystko pokazała już wielokrotnie, że nawet laik bez pytania lekarza zauważył by że jest dziewczynką :)
powiem szczerze jeszcze nie szperałam na forum, ale przymierzam się do rozpoczęcia listy zakupowej związanej z przyjściem na świat naszego pierwszego Dziecka do domu, szpitala itp. nawet nie wiem od czego zacząć :confused:
 
Wesolutka ja taką zrobiłam jak coś padaj maila to Ci wyślę :)
ja czekam na wypłatę i troszkę zacznę kupować .. promocje na pampki są w polo i realu. dużo możesz kupić w MARGOCIE i MYSZCE
co do wagi to mój jak się urodził był duży i tak mu zostało ;) lekarz powiedział że do 3400 dojdzie ale ja nie wierzę ... może to od mojego słodkiego tak sobie rośnie ;)
ale Wam fajnie my jak idziemy na usg to jest walka z wiatrakami ;) hehehhe ale to po ojcu ;) mamusia grzeczna !
 
CZY KTOŚ ZECHCE NAS WSPOMÓC GŁOSIKAMI... KONKURS TRWA JESZCZE TYDZIEŃ I JAKBY KAŻDY CODZIENNIE ODDAŁ NA NASZĄ HISTORIĘ TRZY GŁOSY TO MIELIBYŚMY OGROMNĄ SZANSĘ NA WYGRANĄ :) NIE TRZEBA SIĘ NIGDZIE LOGOWAĆ TYLKO WPISAĆ TRZY RAZY HASŁO I TAK CODZIENNIE DO 23. LISTOPADA
BĘDZIEMY WDZIĘCZNI ZA KAŻDY GŁOS
BebiKlub, Bebiko - Galeria

W DRUGIM KONKURSIE ZAGŁOSUJE SIĘ TYLKO RAZ ALE NAJPIERW TRZEBA ZAŁOŻYĆ KONTO NA STRONIE ROSSMANNA CO TRWA CHWILKĘ
http://www.rossnet.pl/Konkursy/Galeria,1269,6115070,f53dc0d2-2d40-4e8e-8f4a-7d5a68217fd0
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś rodziła w Żeromskim w ostatnim czasie? Ciekawa jestem nowych opinii i Waszych wrażeń.
 
Do góry