reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Nic nie pobierali przy przyjęciu do szpitala. Być może paracetamol, chociaż zastanawia mnie to, że na wypisie ze szpitala, nie jest wskazany żaden lek przeciwbólowy, a jest np. wpisana oksytocyna i immunoglobulina gamma anty-D. Więc tak na prawdę zastanawiam się, czy został mi podany jakikolwiek lek przeciwbólowy, czy po po prostu dostałam jakieś placebo.
 
reklama
Elak, czekamy na relacje i wrażenia po porodzie, bo dluzsza nieobecnosc wskazuje chyba, że to miało miejsce :)
Rozia, cześć dobrze, że jesteś bo już myślałam że następne w kolejności z osób udzielających się to ja i aninek ;)
aninek, co u Was, cos nowego w przygotowaniach? jak sie czujecie? U mnie z nowości, że Ola posłuchała mamy i odwróciła sie główką w dół ;-)
 
Wesolutka super wiadomość!! Cieszę się bardzo :-)
Nasza Natalcia ostatnio daje o sobie znaki o 4 nad ranem ;D taniec brzucha odstawia ;-) heheh a tak to dobrze :-) rośniemy powoli ;)
wizyta w tym tygodniu :-) a co do przygotowań to zamówiłam łóżeczko i kombinezon :-D czekam teraz na przesyłki aaaaa i jeszcze grzechotkę
FISHER PRICE GRZECHOTKA SZCZENIACZEK UCZNIACZEK (2788283251) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
a Wy jak się dziewczyny czujecie ?
 
No to ja jeszcze jestem w kolejce przed Wami :-) Zapomniałam o tym ktg :-) Muszę sobie zapisać i jutro zadzwonić :-) Jeśli o mnie chodzi to całkiem dobrze się czuję:-) Mała nie daje mi tak bardzo w kość:-) Przynajmniej póki co :-)

Wesolutka to gratuluję :-) Moja Gwiazda już gdzieś od połowy ciąży w pozycji startowej :-) Także bałam się,że się na koniec odwróci, ale póki co nie zmienia pozycji :-)

aninek a Ty jak się czujesz ??
 
hihi same gwiazdy :) ciekawe czy będą razem chodzić do szkoły :-p
my też się czujemy dobrze, brzuszek troszkę urósł, ale jeszcze nie jest taki ogromny :) teraz generalnie mam smaki, ze wszystko bym jadła :) wyprawka w lesie... ale po nowym roku zaczynamy ostro nadrabiać zaległości.
nie mogę się doczekać tej szkoły rodzenia... zaczyna sie 7 stycznia. dziewczyny a czy faktycznie potrzebne jest zaswiadczenie od gina, ze mozna brac udzial w cwiczeniach? moj lekarz wyrazil zgode ale zapomnialam o tym zaswiadczeniu...
 
Na gimnastykę do szkoły rodzenia potrzebne jest zaświadczenie o braku przeciwskazań. Ale można je donieść na kolejnych zajęciach albo jeszcze kolejnych żeby nie trzeba było iść specjalnie do lekarza. Jak w zeszłym tygodniu czułam się już kiepsko i miałam przeczucie że lada moment urodzę tak w tym tygodniu cisza i spokój:-)
 
Ania jak to mówią cisza przed burzą :)

co do smaków miałam drugą zachciankę ciążową w niedziele lody z MC z polewą czekoladową :-) (pierwsza to sernik ;-) ) a tak to spokojnie :) no ja w sumie mam 93 w brzuszku :-) nie jest ogromny ale już ją widać że tam jest :)
Zauważyłam, że Strasznie dużo dziewczynek się rodzi ;-)
 
reklama
Do góry