reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

A ja mam z ostatniej chwili -> koleżanki znajoma rodziła 3 dni temu ogólnie z wszystkiego zadowolona resztę ma mi opisać jak wyjdzie ze szpitala :-)

Rozia to bedziemy czekac :)
ja będę czekać na relację wesolutkiej ze szkoły rodzenia :-)
Mnie dziś zaczął się 30 tc :) ale zleciało nie wiem kiedy ;-) pierwsze mam na 26.02, 27.02 i 02.03
a z usg coś koło 16.02 :-O
a jaką Natalia datę sobie wybierze ?! zobaczymy :-)
 
reklama
Ale nas dużo się przed świętami zrobiło :)

No im więcej pozytywnych relacji tym dla nas lepiej :)
Ja to już Wam dziewczyny zazdroszczę, że jesteście na końcówce ;)
Mogłabym mieć Maleństwo już przy sobie :)
 
My po wczorajszej wzycie :) wyniki dobre, Natalka waży 1600g :) więc ładnie przybiera na wadze
a tak ogólnie to szyjka zaczęła się skracać :( i muszę na siebie uważać, dużo polegiwać a przez święta mam się nie obeżreć jak świnka choć na razie 5kg na +
 
My po wczorajszej wzycie :) wyniki dobre, Natalka waży 1600g :) więc ładnie przybiera na wadze
a tak ogólnie to szyjka zaczęła się skracać :( i muszę na siebie uważać, dużo polegiwać a przez święta mam się nie obeżreć jak świnka choć na razie 5kg na +

No to odpoczywaj, przez święta Mąż Cię będzie obsługiwał ;)
Ja myślę, że po świętach też będę mieć 5kg na plusie:-p
I strasznie mi się podoba imię Natalka:tak: Ale nie możemy tak naszemu Maluchowi dać, bo moja siostra już się tak nazywa ;)
Brawa, że tak ładnie rośnie :)
 
Margosia :-) mnie mniej ale się już przyzwyczaiłam i nie wyobrażam sobie innego teraz ;)
widzisz niby 5+ a mała waży 1600 i będzie z tych większych ;-)

Ania no właśnie cisza ..... Ty już tez coraz bliżej :-) kiedy masz ktg ?
 
Ania a Ty też się nie odzywałaś to myślałam, że relacja nas niedługo czeka ;)

A dużo macie ubranek na 56?
Bo ja tak myślę, że ze 2, 3 komplety do szpitala to starczą nie?
Najwyżej jakby urodziło się bardzo małe to można później dokupić? ;)
 
reklama
ja wiekszosc mam 56 ;) niby w szpitalu mowia ze daja ale wiekszosc wybiera swoje i moze sie ulac lub cos pieluszka wyplynac wiec wzielabym wiecej lub miala w domu na wierzchu przygotowane ;)
 
Do góry