reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Witajcie dziewczyny! Jestem tu nowa i kompletnie zielona :-) Właśnie zaczynam 9 tydzień ciąży, ale już zapisałam się do szkoły rodzenia na maj :-) Będę wtedy akurat w 7 m-cu, dzidziuś ma przyjść na świat w lipcu. Dzięki temu forum już zaczynam czuć się jak prawdziwa mama, tyle tu przydatnych informacji :-) Liczę,że wiele się od Was dowiem kobietki...
 
reklama
hej dziewczynki :)
mam pytanie o poród, termin z OM 03-01-2013, termin z USG (wielkość dziecka) 06-01-2013, termin z badania łożyska 27-12-2012, czym się kierować? szykować na każdy możliwy? Głowa mnie boli, jak pomyślę, że może to być w sylwestra :szok:
Może któraś z Was miała/ma podobnie?
 
Witajcie dziewczyny! Jestem tu nowa i kompletnie zielona :-) Właśnie zaczynam 9 tydzień ciąży, ale już zapisałam się do szkoły rodzenia na maj :-) Będę wtedy akurat w 7 m-cu, dzidziuś ma przyjść na świat w lipcu. Dzięki temu forum już zaczynam czuć się jak prawdziwa mama, tyle tu przydatnych informacji :-) Liczę,że wiele się od Was dowiem kobietki...


O nie będę sama :) Ja jestem w 15 tygodniu ;)
 
Margosia a nie mówiłam :-D
Witaj Aisha :) nie martw damy jakoś radę i wyjdziemy z tej zieloności ;)
Brykam do łóżeczka bo jutro trzeba wstać na badania ;/
 
Witam Mamusie!
Szczególnie Aishe i Margosie :-) , nie będziemy same :) Jestem w 16 tygodniu ciąży, planowany termin na 6.06.2013 r. Też jestem zielona jak świeża trawa i niestety im więcej czytam tym bardziej głupieje:crazy:
Podobnie jak Aisha w 9 tygodniu zapisałam się do szkoły rodzenia, zdarzyłam na ostatnie miejsce w marcu :-)
 
Cześć dziewczynki:-) Fajnie,że jest nas tyle...razem jakoś raźniej ;-)Jutro mam wizytę u lekarza, jestem dobrej myśli...Szczególnie pozdrawiam Margosie, Girin i aninka:-D
 
Cześć Dziewczyny! Fajnie, że jest nas coraz więcej - będzie się z kim radami wymieniać :) ja po cichu jednak liczę, że do lutego dojdą świeże Mamy i opiszą jeszcze swoje wrażenia z porodu :)
Powodzenia Dziewczyny na badaniach!
aga35, ja co prawda przepływy mam po świętach, ale też mam juz 2 daty porodu :D wg OM 25 lutego, wg usg w 26 tc 4 marca. Też mnie to nurtowało, pytałam i swojego gina i lekarza z ujastka, który akurat wykonywał mi ostatnio usg i najbardziej trafny jest termin z OM plus minus odchylenia dwutygodniowe w obie strony. W sylwestra mój brat się urodził - piękna data :D:D Po drodze masz jeszcze ktg, myślę, że tam ocenią kiedy Maluch może pojawić się na świecie. Trzymam kciuki, żebyście jednak wytrzymali w dwupaku do Nowego Roku :)
 
Witajcie dziewczyny! Jestem tu nowa i kompletnie zielona :-) Właśnie zaczynam 9 tydzień ciąży, ale już zapisałam się do szkoły rodzenia na maj :-) Będę wtedy akurat w 7 m-cu, dzidziuś ma przyjść na świat w lipcu. Dzięki temu forum już zaczynam czuć się jak prawdziwa mama, tyle tu przydatnych informacji :-) Liczę,że wiele się od Was dowiem kobietki...

Hej ja też jestem tu nowa, obecnie w 11 tygodniu ciąży i zapisana jestem do szkoły rodzenia również na maj :-)
 
Miło że nas coraz więcej :-) :-)
My już po dzisiejszym badaniu, wyniki o 15 :-)
kombinezonik przyszedł jest piękny :D podobny był w 5.10.15 za 120 a mnie z przesyłką wyszło 38 :-)
jak tam przygotowania świąteczne ? u mnie na razie zerowe :-D liczę że mama dostanie w pracy wolne i pomoże :-)

Zmieniając temat dziewczyny mam do odsprzedania wanienkę + przewijak http://www.google.pl/imgres?hl=pl&c...=190&start=0&ndsp=18&ved=1t:429,r:8,s:0,i:108 takie tylko żółte zdjątka mogę przesłać na maila :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczynki w zasadzie od dłuższego czasu uznaję się, że jak się skończy 36 tydzień to już można być gotowym,że w każdej chwili może się zacząć :-) Wcześniej było od 38 tyg. Niestety z tymi terminami to jest tak,że to jest tylko orientacyjna data i od 38 tygodnia trzeba być już gotowym, bo w sumie w 36 tyg nadal nie rodzi sie aż tak dużo dziecie, ale uznaje się,że to jest dla nich bezpieczne już :-)

Widze,że ja pierwsza na wylocie jestem, więc moja relacja będzie, ale dopiero w styczniu :-) Mam nadzeję,że przyniosę same donre wieści ;-)
 
Do góry