reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Holandii 2011

reklama
ja moge po 13 maja w rozne dni... jak tam reszta/ dziewczyny, kto by sie jeszcze w maju zabral do eindhoven???
 
oj, az mi wstyd, ze pierwsza pobieglam za pomyslem i pierwsza robie problemy :(:$
mai 18, 19, 25 i 26 mam egzaminy z holenderskiego, staatsexamen... :S

a moze tak 20 lub 23 maja?!? a jak n.p. w weekend pomiedzy?
 
Ja już po badaniu usg połówkowym. Wszystkie wyniki wyszły dobre, w normie. I okazało się, że będziemy mieli synka. Mąż cały czas tak przeczuwał, ja długo miałam podobne odczucia, no i się sprawdziło! :-D hehe ...tak więc będzie Janek:-)

itsaboy.gif
 
No to gratulacje raz jeszcze ;-)
I zazdroszcze ze ty juz po :p

Co robicie dzisiaj laseczki? Ja wybieram sie na zakupy z malzem, musze jakies lniane spodnie kupic na lato..bo w nic nie wlaze :(

Milego dzionka !!
 
Witam Wszystkie przyszłe i obecne mamy:) Zarejestrowałam się dopiero dzisiaj wiec za bardzo jeszcze nie obarczam postów..

Mieszkam w Geffen ( niedaleko Nuland, Oss, Hesh) Jestem w 16 tygodniu ciąży i uczęszczam do holenderskiej położnej. Na dzień dzisiejszy nie narzekam na opiekę ale zastanawiam się czy urodzić maluszka tutaj czy wrócić do Polski...

U położnej pierwsza wizyta była bardzo stresująca dla Mnie bo nie wiedziałam co i jak u nich wygląda a jest to moja pierwsza Ciąża...ale jak juz mienelo to wszytko dobrze odrazu Mnie i meza skierowała do Hertogenbosch na USG i badanie krwi:):)...

A mam nawet pare pytań ale to juz przy nastepnej wizycie tutaj:):) je opisze

Pozdrawiam
Agness
 
reklama
iguana: gratulacje!! :) i janeczka poglaskaj ode mnie przez brzuszek ;)

agness: witaj u nas! :) i pytaj pytaj ;)

mgd: jak tam zakupy? znalazlas cos fajnego? ja dzis latalam po sklepach z meblami w panice, ze juz pozno to robie.... ale chyba znalazlam w babypark to co chce :) bardzo tam tez mila obsluga. w babydump bili tacy aroganccy i jacys szybko-szybko :S no i jednak te mebelki mi tez w babypark bardziej wpadly w gust... :) wiec teraz omawiam z mezem i jutro zamowimy a potem... URLOP :):):) na tydzien wyjazd do niemiec, wiec nie bede wam nic pisac, ale sie zglosze znow jak wroce :)

do tego czasu wam wszystkim dobrej pogody i humoru! :):):)

a no i wszystkie raz jeszcze: to jak z tym 20 majem spotkanie w eindhoven? kto moze? w przyszlym miesiacu tez planujemy amsterdam, wiec mowcie jakie daty komu pasuja :)
 
Do góry