reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

reklama
Karolaola - współczuję.... następna dzidzia z alergią... ja jak karmiłam piersią to musiałam odstawić wszystko np. czekoladę, ser,mleko, wieprzowinę,wołowinę, buraczki... Bebilon pepti i tak jest sto razy lepszy od Nutramigenu na którym jest.... spróbuj tak jak zalecał lekarz....

buraki?? Dlaczego nie?
 
Marti - moj ma 4 miesiace i nadal problem z brzuszkiem :( tez jest na debridacie... probowalam infakol, teraz probuje bobotik, przyjaciolka na swieta ma mi przywiezc z niemiec sab simplex (wiele mam mi go polecalo), teraz jestem na ostrej diecie - bez nabialu i glutenu (czyli tylko ryz i kasza gryczana), bez pomidorow i niektorych owocow. JJ - piszesz, ze surowych warzyw nie a salate, cykorie mozna???? bo jak nie, to bardzo mnie to zasmuci, bo jedyne co jem, to salatki z ryzem i gotowanym kurczakiem/indykiem + cykoria/salata. mam ta diete przez 10 dni zeby sprawdzic jaka bedzie reakcja malego.
pomaga mu, jak juz ma atak - suszarka i masowanie brzuszka ale nie znalazlam jeszcze srodka, ktory by zapobiegal bolowi...
 
miriam co do warzyw i owoców to mi lekarka tak mówiła jak Radek był mały i się prężył. Chodziło o to że takie surowe mogą dodatkowo 'ciężko' przechodzić przez brzuszek maluszka. Ale sałat, cykoria tego nie wiem....ale to chyba łagodne jest no i Twój mały ma już 4 miechy .
Na katar to ja polecam katarek do odkurzacza.....no i sól oraz nasivin soft
 
Karolaola - no buraczki takie ze słoika... (ocet)
Miriam - wiesz tak sobie teraz myślę,że może twoje dziecko się nie najada? bo Mój się prężył, płakał i ja ciągle kłóciłam się z Mężem ,że to bóle brzuszka,a On,że jest głodny i rzeczywiście... kiedy zaczęłiśmy podawać butlę i Synek przyzwyczaił się do większej ilości mleka - bóle brzucha zniknęły na zawsze.... może zbieg okoliczności,a może naprawdę to nie były kolki...
 
reklama
probowalam infakol, teraz probuje bobotik, przyjaciolka na swieta ma mi przywiezc z niemiec sab simplex (wiele mam mi go polecalo)
Miriam ja też polecam! naprawde dizała (tzn u nas działał) ale trzeba do każdego karmienia (tzn przed) dawac 15 kropli. nie mniej bo nie będzie efektu.. nam po 24h pomogł
 
Do góry