reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

miriam dzisiaj dopiero doczytałam. Mam jedną buteleczkę sab simplexu. Nieotwartą. Mogę Ci wysłać. Ja zamawiałam z czech, ale u nas się nie sprawdził.
 
reklama
karolaola - slyszalam, ze ten z czech jest podroba tego niemieckiego i wlasnie nie zawsze dziala. moja przyjacilka mieszka w berlinie i bedzie u nas za tydzien z dostawa :) ale dzieki!
z tym niedojadaniem, to nie wiem, bo moj, to raczej wielki chlop, rosnie jak na drozdzach, wiec chyba sie najada ni i czesto je, az wypusci smoka i ewidentnie odmawia.... no nie wiem. jestem przerazona, bo grozi mi kuracja antybiotykowa i chyba bede musiala sila rzeczy przejsc na butelke..... az sie wczoraj poryczalam... ale zobaczymy jak to bedzie. czy ktoras wie, czy np. moge zrobic tak, ze przez 3 tyg. brania antyb. bede sciagac mleko po to zeby nie stracic pokarmu a potem znowu karmic??????
 
miriam - są antybiotyki, które można zażywać karmiąc. Ja brałam Zyrtek ale jeszcze coś można. Co to za lekarz, który Ci tego nie powiedział.
 
Miriam tak jak pisala Nikos sa antybiot co mozna brac jak sie karmi cyca, nie ma przeciwskazan a nawet jest zalecane bo jak jestes chora to malenstwo dostaje przeciwciala ( mozliwe ze cos pokickalam, ale chodzi o cos w tym stylu)
Mam do oddania derbidad, mialam podawac malemu na ulewania ale wstrzymalam sie jest nie ropoczety, i nan pro ha.
U nas na kolki pomogl espumisan, teraz kupilam bobotik ale jeszce nie uzywalam
 
dziewczyny, niestety mam borelioze i antybiotyk uniemozliwia mi karmienie. czekam na wyniki i mam nadzieje, ze nie bede musiala lezec 3 tyg. w szpitalu, bo chyba umre, jak bede musiala sie rozstac z moim malenstwem :no:
 
Taycia - kleszcz mnie zarazil... 3 lata temu sie dowiedzialam, jak mialam odkleszczowe zapalenie opon mozgowych (neuroborelioza), teraz skolei zaatakowala mi stawy i boli mnie wszystko, od duzego palca u stopy po lopatki....
 
miriam duzo zdrowka zycze i leczenia w domku. Ja tez mam bolerioze z tym ze bezobjawowa wyszlo przy badaniach w szpitalu co najciekawsze nigdy kleszcza nie widzialam subany wbiil sie najadl zarazil i wyszedl.
 
reklama
kurczę miriam -współczuję z całego serducha :-(życzę Ci kochana szybkiego powrotu do zdrówka ale Ci się narobiło trzymam kciukaski abyś w domku mogła zostać .
matko współczuję ,że u was dziewczyny jeszcze kolki u nas już jakiś czas temu przeszło zdążyłam o nich zapomnieć ,młody się pręży czasami ale to już nie kolki i bąki notorycznie puszcza ale bez płaczu no i fakt,że ja już prawie wszystko wciągam a karmię piersią nadal młody też wsuwa słoiczki
:-),które baaardzo mu smakują.Wczoraj byliśmy na szczepieniu młody dostał ostatnią dawkę 5w1 i waży 8500 :szok: Pani pielęgniarka która go szczepiła aż sie śmiała ,że młody ma udo słusznych rozmiarów a mąż mówi ,że to golonki:-D Krystiano nawet nie jęknął przy szczepieniu takie ma goloneczki ,że nawet igły nie poczuł:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry