reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

Hej dziewczyny :-)

Mam do Was pytanko- posiadacie może nawilzacz powietrza? sadzicie ze jest to rzecz niezbedna do kupienia dla maluszka? Napiszcie prosze bo mam dylemat czy go kupic.

Nie posiadam i nie zamierzam kupować póki co.

Nikos mamy te same tylko z TT
Tonya
Dzięki. Nie wiedziałam o tych różnych technikach ssania. Myślałam, że to chodzi o fakt szybszego wypływu z butli i tyle. Jak u Was nocki wyglądają?
Przez dwa tygodnie budził się tylko raz, a od dwóch dni znowu dwa razy i tak mi ciężko wstawać jak pisze Mlodam. Do dobrego się człowiek szybko przyzwyczaja ;-)
Co do sterydów to też bym pewnie poszła sprawdzić u dermatologa, tym bardziej jak lekarz nie wzbudza Twojego zaufania. No i mam nadzieję, że Wam nocka spokojnie minie. Zdrówka dla synka!

Trochę przesadzają z tym straszeniem, że dzieci śpiąc z rodzicami są zagrożone, trzeba uważać i tyle.

Sagaa najlepszego dla Wiktorka!

A jakiś link do żyrafki ktoś może podać jak taka rewelacyjna? Muszę ją zobaczyć. Co do prezentów to najpierw poczekam i zobaczę co mały na chrzciny dostanie a potem będę zamawiać. I doświadczenie mi pokazuje, że lepiej wydać więcej na jedną sensowną zabawkę niż na tuzin innych podobnych do siebie które nie wzbudzają zainteresowania. Mój uwielbia taką oto zeberkę ZAWIESZKA SENSORY- ZEBRA firmy BRIGHT STARTS | Sklep internetowy Bajkowachatka wózki dla dzieci , łóżeczka, foteliki samochodowe, kojce, leżaczki, akcesoria niemowlęce, meble dla dzieci, krzesełka do karmienia, komody kąpielowe, kosmetyki, za
 
reklama
My już na nogach. Mały drzemie. Nocka ok tylko o 7 jak kaloryfery się nagrzały w nosku mu świszczało i się wybudził. Temp 37,5 a więc ok. Zobaczymy jak dziś będzie.
U nas duże zainteresowanie od początku wzbudzała panda MiniBobas.pl - Lamaze Zawieszka Panda
Dziewczyny jakie macie maty edukacyjne, bo chcę jakąś kupić i nie wiem co...
A oto żyrafka Żyrafa Sophie
 
Dziś się szczepiliśmy.
Mała waży 7kg, mierzy 63 cm.
Mam straszny dylemat czy szczepić przeciwko pneumokokom.
Takie szczepienia powinny być wpisane w kalendarz szczepień, wtedy rodzice nie musieliby podejmować takich decyzji.
 
Nikos nasze maluchy podobnie przybierają. Igor ma 6920. A na rota szczepiłaś? Jeżeli masz fundusze to ja bym była za pneumokokami. Możesz pierwszą dawkę podać w 6mż.Wtedy tylko 2 dawki Was czekają.
 
reklama
Do góry