reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poradnik Mamuśki

zyrafa cudna ale 55zl za cos co przypomina zabawke dla psa? wszyscy ulegamy modzie, a ze to niby vintage - bo 5o lat ma i do tego francuska, wiec wszystkie gwiazdki i celebrytki sie na to rzucily a my szaraczki musimy za to placic pieniadze nie warte takiego przedmiotu. to moja opinia i nie chce nikogo urazic.

Fajnymi zabawkami zatem bawi się Twój pies!!!:-):-D:szok:
 
reklama
karola planujesz wysłać dziecko do żłobka, że szczepiłaś na pneumokoki??
W innym przypadku to trochę nie ma sensu.
chodzilo mi o ten post, mozliwe ze nie zrozumialam nie wazne.
Moniek my bierzemy od niedawna zaczynalismy od 0,5ml i coraz wiecej az do 1,8*2 i mam wrazenie ze brzuszek malego boli. W dzien daje jak jest mocno glodny to wypije i troche wypluje :(( a w nocy to jak jest polspiacy. I te czarne kupyy
Cena za zyrafke fakt jest wysoka, ale kupie niech malutki meczy zyrafke a nie raczke.
Dzisiaj jest 3 noc kiedy po kapieli sam zasypia w lozeczku w ciagu 20 min, a nie w wozku czy w bujaczku :))
 
Nikos jednak upewnię się najpierw u dermatologa. Co do żyrafki to jeszcze nie mam, ale zakupię w internetowym sklepie.

miriam
ja tam na gwiazdach się nie wzorowałam:-D

Po kąpieli położyłam małego- dość szybko zasnął, budzi się po 15min i temp 38,6 do tego dreszcze i szybki oddech. Dałam paracetamol, zadzwoniłam do lekarki, zimne okłady na główkę i stopki (zbija temp) i niedawno zasnął z temp. 37,5. Cały dzień był taki grzeczniutki i cichy mój bidulek mały. Oby temp. nie powróciła.
 
Nikos jestem tego pewna! I modlę się by nic nie powróciło. Po pierwszym szczepieniu tylko 6w1 nie było żadnych reakcji. Mogłam te rota i pneumo rozłożyć w czasie, ale mądra to ja teraz jestem :confused2:
 
Słuchajcie mój synuś po raz pierwszy przespał całą noc bez jedzenia. Zastanawiam się czy juz tak będzie czy to tylko tak jednorazowo. Aha i pytanie do mam, które dają juz soczki czy rozcieńczacie je z wodą?

ja bym się nie cieszyła, tzn. super i gratki, ale się nie przyzwyczajaj, bo jak się obudzi to "boli" ;-) moja nie budziła się od ok. 2 miesięcy - wiadomo zdażała się nocka, że budziła się, ale to sporadycznie. ostatnoo coś jej "odbiło" i budzi się regular 1-2 w nocy...:crazy::angry:;-) a ja już tak się przyzwyczaiłam do nocnego "niewstawania". ALE ŻYCZĘ CI ABY TAK JUŻ U WAS POZOSTAŁO:tak:

Karolaola trzymajcie się dzielnie dzisiejszej nocy, alby była w miare przespana, a co do szczepien to powinni Ci może podpowiedzieć by rozłożyć. skąd mogłaś wiedzieć, oni są służba zdrowia i szczepią nie od dziś.

My we wtorek na szczepienie, ehh mam nadzieję, że nie będzie jak ostatnio 3 noce-dnie marudne bo jestem bez K i sama zwariuję...

co do soczków to 1 butelkę jak podawałam to rozcieńczałam, teraz już podaję jaki jest :-)
 
Ostatnia edycja:
No tak jak ta pani to ja z dzieckiem nigdy nie śpię. Układam małą na samym środku łóżka i nigdy jej nie przytulam.....

Odnośnie artykułu: Będę miała zdrowsze serduszko! No i moja L również.
 
reklama
Czółko chłodne teraz ma oby do jutra.

Nikos
dzięki za ten link chciałam to zobaczyć, ale przeoczyłam w DD. Jak ja nie lubię Pieńkowskiej:no: Ja tam nie biorę tego do siebie i czuję się bezpieczniej jak jest ze mną, bo słyszę czy oddycha, krztusi się itd. Ale już coraz mniej wygodnie nam razem i sukcesywnie odkładam go do łóżeczka.
A tak a propos niedawno tak nagłaśniali nagłą śmierć łóżeczkową i wtedy byli 'za' spaniem maluchów z rodzicami w celu jej zapobiegania...
 
Do góry