reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

Nikos nie wysyłam do żłobka, ale mój mały od urodzenia miał już 3 razy antybiotyk i to zwiększać ryzyko zakażenia. Lekarze mówili, że do 2 roku życia dzieci są najbardziej narażone i nie chodzi tu tylko o dzieci 'wybywające' z domu czy posiadające rodzeństwo choć te są ciut bardziej narażone. Te nasza częsta antybiotykoterapia mnie przekonała.
 
reklama
Lemoniada niedługo i Wy się doczekacie przespanych nocek (wszystkie mamy :-)). Zobaczę jak będzie tej nocy. Też zamierzam zaszczepic na pneumokoki w styczniu. Nawet nie wiem ile to kosztuje, ale pewnie drogo. Przed świętami nie dam rady. O właśnie kupujecie coś maluszkom pod choinkę. Ja kupiłam taką pluszową kostkę edukacyjną i oczywiście od razu dałam małemu do zabawy he he. Mój właśnie ma drzemkę. Spacer był krótki niestety - zimno mi było.
 
My dzisiaj bylismy na 2 spacerkach po 40 min dluzej nie dalam rady zamglono i ponuro.
JA jakis czas temu kupilam nawilzacz ozdobny taki kwiATEK czasami go waczam a tak to mam 2 ceramiczne na grzejniku i wieszam mokra pieluszke po kapieli.
Igorek w nocy budzi sie 2 razy o 24 i 4. teraz jest bardziej marudny zabki chyba ida i mamy od trygodnia zelazo. Maluszki ktore dostawaly lub dostaja zelazo maja problemy z brzuszkiem? ja daje ferrum lek 2*1,8 ml.
karolola ja smaruje olejuszka i jest duza poprawa b. malo nam zostalo tego czortostwa. Moze tego sprobuj
Maly dzisiaj nozkami wariuje,
Nikos dlaczego sadzisz ze pneumo ma znaczenie jak maluszek ma zamiar byc poslany do zlobka??
Moniek Igorek ma juz 3 prezenty za kazdym razem jak cos kupuje to mowie M ze to pod choinke to sie smieje ze mam juz zapas na 2 lata.
Palag juz jest rozpakowany i sie bawi. A Wy co kupujecie maluszkom??
My jak ktos sie nas pyta co chcemy czy ubranka czy zabawke to wybieramy to 2. Ubranka kupie bo musze a z zabawka tak juz nie jest do konca.
 
Moniek super ze spal cala noc so soczkow nie wypowiem sie ejszcze nie ten etap;-)My kupujemy misia z Fisher price edukacyjnego;D kosteczki chce od chrzstnego a inna zabawke edukacyjna tesciow i chrzestnej... jestem zwolennikiem edukacyjnych zabawek a nie zasmiecnia sobie bez sesnownymi...
Karolaola ja tam nie szcepie w ogole ani na rota ani na pneumo u nas lekarze odradzaja...
Wi dzis konczy 4 miechy i troszke marcheweczki kosztowal ale chyba mu nie smakowala;D
 
sagaa wszystkiego dobrego dla solenizanta! Z tymi szczepionkami to co lekarz to opinia, a to rodzice powinni wybrać 'najlepsze' dla swego dziecka.
Szczeniaczka uczniaczka z FP dostanie mały od dziadków. Ja kupuję żyrafkę Sophie, kule do raczkowania z Vtech i Ks Kids EDUKACYJNY KROKODYL MEGA zestaw KLOCKI 568 (1951438673) - Aukcje internetowe Allegro ale mały od pradziadków i jednych dziadków pieniądze dostanie także ja je po prostu właściwie zainwestuje.
aankaa próbowałam to ma jeszcze gorszą główkę.

Chyba nikt się nie orientuje co do tych sterydów?
 
Saga wszystkiego naj synkowi.
Karolaola kurcze szkoda ja nie smaruje tak jest napiosane ze 24h przed kapiela a 2-3h przed
Ja tez jestem za tym zeby kupowac edukacyjne zabawki i porzadnie wykonane od chrzestnej dostanie autko co grzechotka sie "steruje" a od babci poprosze Przytulanka PEPPA dla najmłodszych KRÓLIK TINO (1914950307) - Aukcje internetowe Allegro i zyrafke do gryzienia. Wujek jak da pieniazki to tez madrze wydam albo wplace na konto dla smyka
 
Aanka mój mały zażywa ferrum lek już ok 2 miesięcy i nie miał problemów z brzuszkiem.
Fajne te zabawki z linków. Chyba jeszcze coś kupię małemu - pomimo zagracenia he he. Jak coś macie to dajcie linka bo wyjazd na zakupy nie wchodzi w grę. Tylko internet.
 
Nikos dlaczego sadzisz ze pneumo ma znaczenie jak maluszek ma zamiar byc poslany do zlobka??
Moniek Igorek ma juz 3 prezenty za kazdym razem jak cos kupuje to mowie M ze to pod choinke to sie smieje ze mam juz zapas na 2 lata.

aanka to nie ja tak sądzę, wskazania do szczepienia na pneumo są takie jak pisała karola no i oczywiście mogą być jakieś indywidualne wskazania również.

karola może zaufaj lekarzowi. Moja miała sporą ciemieniuchę i pomogła błyskawicznie Olejuszka. Skoro Twojemu maluchowi nie pomaga to może faktycznie trzeba zadziałać czymś silniejszym.

Żyrafa cudna!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
zyrafa cudna ale 55zl za cos co przypomina zabawke dla psa? wszyscy ulegamy modzie, a ze to niby vintage - bo 5o lat ma i do tego francuska, wiec wszystkie gwiazdki i celebrytki sie na to rzucily a my szaraczki musimy za to placic pieniadze nie warte takiego przedmiotu. to moja opinia i nie chce nikogo urazic.
 
Do góry