reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

Miriam - u Nas na kolki pomagał Esputicon(jedna kropelka) i przytulanie Synka do mojego brzuszka... są też inne sposoby jak np. gorąca kąpiel, ciepła pieluszka przykładana do brzuszka, dmuchanie suszarką na brzuszek... musisz pokombinować...powodzenia! mojemu Synusiowi zniknęły z przepisowym skończeniem 3 miesięcy...

Mój Maluch strasznie się ślini,a piąstkę to niedługo połknie. Czekam na żyrafkę....

Coraz ciszej tu.... :eek:
 
reklama
Ja żałuję, że nie kupiłam leżaczka z FP, a skusiłam się na Bright Starts.

Kochane jaką matę polecacie?

U nas okropne płacze przy usypianiu znów- nawet na rękach nie idzie to łatwo:eek: Mam nadzieję, że to efekt poszczepienny albo skok, bo znów jesteśmy w jego zasięgu:dry:
 
Ja kupiłam malutkiej taki leżaczek:http://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujaczek-rozowy-3w1-0-18-kg-i1948538041.html

J
est bardzo fajny, mała go bardzo lubi. Jedną rzeczą jaką bym zmieniła to dwustopniowa regulacja oparcia. Wolałabym trzystopniową.
Mimo wszystko polecam.

Matę mam jakąś zwykłą bez żadnych gadżetów, po starszym synku.
Teraz oglądam takie wypasione na necie, z muzyczką, lusterkiem. Muszę już pozostać przy starej, bo normalnie niedługo miejsca na dywanie zabraknie.
 
Ostatnia edycja:
Miriam ten bo brzuszka to chyba cs nie teges moze do lekarza idz??
co do maty mam zwykla bez jakis super gadzetow;-)
Karola moj takmial jak skok kilka dni temu porazka ;/
Taycia no wiesz spokojnie tu teraz ale tak to juz jest raz duzo postow raz malo;-) czekam na opinie o zyrafce;-)
 
Nikos nasze maluchy podobnie przybierają. Igor ma 6920. A na rota szczepiłaś? Jeżeli masz fundusze to ja bym była za pneumokokami. Możesz pierwszą dawkę podać w 6mż.Wtedy tylko 2 dawki Was czekają.

Faktycznie moja starsza o 2 dni od Twojego;-).... Na rota nie szczepiłam. Tyle się nasłuchałam o "złej stronie szczepień". Naczytałam o ciężkich reakcjach poszczepiennych, że najchętniej wogóle nie szczepiłabym na nic małą.

Niestety to niemożliwe. Dlatego dla mnie takie szczepienia nadobowiązkowe tzn decyzja o szczepieniu jest bardzo ciężka.

Nie chodzi mi zupełnie o kasę.
 
Nikos rozumiem- miałam to samo. Mój M. do końca szczepić nie chciał, ale jednak się zdecydowałam i mam nadzieję nie będę żałować.

Większość z Was ma ten leżaczek, który chciałam. Zobaczę może kupię, ale już używany. Bo za pierwszy dałam 230zł.

Lemoniada myślałam m.in. właśnie o tej macie. Wygląda super.

A ja podejrzewam AZS u małego. We wtorek dermatolog i zobaczymy. Kurcze non stop coś. Tak się dbało o siebie i w ciąży i teraz o małego, a łapiemy wszystko:no: Boję się usłyszeć tą diagnozę:(
 
reklama
Mała to ma? Kiedy się zorientowałaś i jakie były objawy? Kochana napisz coś więcej, bo ja mam najgorsze myśli. Nigdy się z tym nie spotkałam...
 
Do góry