reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

My na cycku i Mały zasypia ok.21-22 i śpi do 2-3, potem 5 i o 7 wstaje razem z Tatą :-) nie jest źle :-D
U nas też są te katechezy czy coś,ale Nas na pewno na nich nie będzie ( przylatujemy wieczorem dzień przed chrzcinami) więc trzeba jakoś zagadać księdza,no i spowiedź też obowiązkowa :-)
 
reklama
ja też MM, ale mój jak w zegarku, 20, 24, 3, 6 jedynie po kapieli się 4 udaje osiągnąć, ale tyle dobrego że je na spiocha i dalej spi...

megamarion a chrzestni nie moga być rozwiedzeni albo po cywilnym??
 
Ostatnia edycja:
a u nas karmienie mieszane. Młody zasypia przed 21 i o 4 zestresowana go budzę bo pewnie by kimnął do rana. Ale za tydzień chyba przestanę go wybudzać. No i po jedzeniu idzie spać i tak do 7-8 daje radę.
Mam nadzieję, że mu się to nie odwidzi, i będzie już tak przesypiać :-D.

AAA ja Was (niektórych) posłuchałam, i w dupsku mam 'dietę mamy karmiącej'. Jem wszystko i młodemu nic nie jest - kupy wali, pierdy strzela, nie pręży się...
Normalnie jest genialnie! :-D
 
anulek :-D

Megmarion, ee u nas chrzestną Li jest kuzynka, która żyje bez ślubu i mają do tego dziecko :-D. Kto Ci to tam sprawdzi ;-) Chyba, że chodzi o Twoje poczucie że musi być wszystko co do joty zgodne z kościołem..
 
ja u siebie na wsi, tzn nie u siebie bo ja jestem zameldowana w Krakowie. Więc też nie wiem czy ksiądz nie będzie robił problemów bo jesteśmy po cywilnym. ale mam to w d... bo jak coś to mam wujka księdza i jego poproszę o pomoc:)
 
Bylismy dzzisiaj z Igorkiem u lekarza, malenstwo przeziebione, tata chory nie mam nawet gdzie sie ewakuowac bo kazdy z rodziny chory. "starego" na wczasy przymusowe wysle. Dr przypisala stodal, nasivin, vit c, calcium, pulmex baby(musze zrobic probe uczuleniowa). I zalecila inhalacje, zamowilam taki inh http://allegro.pl/show_item.php?item=1798023495 nie mglam znalezc linku w ktorym byly chyab 3 ktore polecacie mam nadzieje ze ten w nich byl. Jutro mam juz miec i bedziemy sie inhalowac zeby sie wykurowac do 25. w piatek kontrol. Chcialam skierowanie na rtg klp nie chciala mi dac :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
mucha synek widzę wzorowy :-)

taycia to pięknie. Ja też cyc i nie narzekam: 21 je, potem ok 24, 3 i już rano 6.30-7. Co 3 h to i tak dla mnie luxus....Fran potrafił mymlać cycka co 1,5 h w nocy :szok: ja byłam nieprzytomna a teraz jestem nawet wyspana :-D.

My już chrzestnych mamy wybranych. Siostra mojego M. i mój brat. Teraz tylko musimy ustalić, która niedziela w październiku i lokal "obstalować". zdecydowaliśmy, że nie czekamy do wiosny :tak:....chyba, że się nam odwidzi :dry:;-)

Mamy cyckowe czy Wasze maluchy też piją, piją spokojnie przez dłuższy czas a potem jak już chyba mniej leci to się wyginają, wiją na cycku, stękają ???
 
Do góry