reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

ach te pisiory :-D ja po dzisiejszej wymianie zdań przyjrzałam się mojemu najmniejszemu.....ma małą dziurkę i wszystko przyklejone.....nie ruszam nic.

susumali, anulek widać, ze Wasze maluchy charakterne ;-) Mój chyba będzie "uległym" typkiem, bo śpi w łóżeczku, w dużym łóżku, w leżaczku, na rękach.....znaczy tam gdzie go położę :happy2:. Przez prawie miesiąc spaliśmy razem w dużym łóżku a teraz bez problemu zasypia sam w łóżeczku. No ale to się wszystko jeszcze może zmienić :baffled:....tfu, tfu oby nie :cool2:.
 
reklama
susumali jasne, że damy, nie bardzo mamy inną opcję:-)a pępek rzeczywiście pewnie przepuklinka(Borys też ma), na brzuchu często układaj Salusia i takie plasterki są do zaklejania specjalne, ale niech na to spojrzy połozna albo lekarz zanim zaczniesz plastrować...

JJ moj też raczej zasypiał wszedzie i się kilka dni temu odwidziało...dzięki Bogu(tfu tfu, odpukać)przynajmniej w nocy raczy spać w łóżeczku, a w ogóle to on jakoś coraz mniej śpi i nadzieja na 5 godzinną przerwę nocną opuściła mnie na dobre...
 
anulek ....5 godzinna przerwa nocna......marzenie.....u nas 4 h to się trafiają jak ślepej kurze ziarno :-D .....tak rzadko. Standard to 3 h a czasem i 2....:baffled:
 
a moja Lenka spała dzisiaj od 21 do 3:))) Z resztą w nocy to ona zazwyczaj przesypia co najmniej 5 godz:)))

Lana o jakich naukach przed chrzcinami Ty mówisz?? Pierwsze słyszę...
 
Lana o jakich naukach przed chrzcinami Ty mówisz?? Pierwsze słyszę...

Kurcze u nas też na szczęście nie ma takich nauk. Pewnie zależy od parafii. U nas spowiedź obowiązkowa.
My będziemy chrzcili albo pod koniec października albo na początku grudnia.
Nigdy jeszcze nie widziałam chrzczonego półroczniaka:tak:;-)
 
anulek, maggie, megamrion ale ładnie śpią Wasze maluchy....tylko nie pamiętam czy któraś karmi piersią czy to po MM tak kimają?

U nas są nauki ale ograniczają się do 30 minut wieczorkiem w niedzielę tydzień przed chrztem. Ksiądz mówi parę słów, spisuje dane mu potrzebne i tłumaczy co i jak w czasie mszy.

Nikos pytam, bo sama ograniczyłam nabiał do odrobiny mleka do kawy i tego co jest w produktach gotowych typu ciastka, pączki itp. i obserwuję Radka. Bo Franek miał skazę - pamiętam wyszła o tym czasie (6 tygodni) jak zjadłam budyń. Ale potem to nawet pączka ani masmixu nie mogłam spożywać, bo zaraz poliki były obsypane i uda i wew. strona nadgarstków.
 
reklama
Do góry