reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomysły na pierwszy DZIEŃ DZIECKA naszych pociech

a my juz prezencik Kubusiowi kupilismy :) dostal lezaczek fisher price i chyba jest zadowolony. I jeszcze weekend 2-4 czerwca spedzimy z duzą ilością cioć i wujków oraz pieknych i kochanych psiaków, jedziemy na zjazd miłośników goldenów (golden retrieverów). Nasza suczka Beti to goldenka i poznalismy dzieki niej mnostwo wspanialych ludzi i co najmniej 2 razy w roku wyjezdzamy na takie zjazdy. To bedzie pierwszy zjazd Kubusia poza brzuszkiem bo w brzuszku był juz na jednym zjezdzie i na sylwestrze z goldenami.
 
reklama
A my chcemy kupić Krystiankowi matę z zabawkami :), pójdziemy na dłuugi spacerek i tatuś postara się być z maluszkiem tego dnia jak najdłużej :)
 
Tak biszkoptowa a dokladnie złota :)

kubusibeti1nc.jpg

to zdjecie robione kilka dni po przyjezdzie ze szpitala
 
nie tylko pysk :) cała jest kochana :D A na tym zjezdzie bedzie ponad 40 takich kochanych mordek. Ciekawa jestem jak to bedzie jak Kubus bedzie juz siedzial, chodził....
 
My niestety sami bez taty :( i 1go chyba kupie jakas zabaweczke, a Dzien Dziecka przeniesiemy na 9go jak tata wroci i chyba tez do zoo sie wybierzemy :)
 
reklama
zdałam sobie sprawę, że w ramach Dnia Dziecka mój mały bedzie miał szczepienie- oj....
 
Do góry