reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POMOCY!!!Problemy z laktacją

camelzgadzam sie z toba ze czeste przystawianie dopiersi wzbudza laktacje, a le w moim przypadku herbatka tez pomagala, pilam hipp nastepnego juz dnia po narodzinach mojeo synusia:)))
 
reklama
Ja też uważam, że herbatki są skuteczne.
Hipp jest fajna, bo rozpuszczalna.
Polecam jednak "Środek mlekopędny" Fito-Mix Herbapolu
W torebkach, ale bardziej skuteczna.
No i nie słodzona, co akurat mi odpowiada :tak:
 
witam, ja popijam sobie filiżaneczkę tej granulwoanej herbatki hipp natal. a przy okazji piję ogromne ilości płynów... i na razie nie mam problemów z laktacją ;-)

a co do tego karmi... też tak słyszałam ale pół butelki dziennie... kolezanki moje z czerwca 2009 piły je i im niby pomogło... ja tam nie próbuję... starczy mi to co mam ;-)
 
własnie przechodze kryzys laktacyjny 3 miecha -pije herbatki wode masuje piersi wasze opinie mnie pocieszyły-mam nadzieje że częste przystawiane pomoże mi zwiekszyc ilosc mleka...bo bardzo chcę karmic piersia...
 
szczesliwa pij herbatkę na laktację np. hipp do tego dużo wody a nawet karmi możesz sobie wypić, przystawiaj małą często i myśl pozytywnie i za 2-3 dni mleczka przybędzie.
 
giza moja córcia wolała jak z piersi leciało duzo i szybko....mniej sie wysilała wtedy....ja piłam 2 litry dziennie wody mineralnej no i kawunie oczywiście :)
 
Kurde... Tak teraz mysle, ze moze moja Julcia wlasnie dlatego rzuca sie przy cycu, ze jej za wolno leci?!
Hm.. W nocy jak mam bomby po dlugiej przerwie, to ssie bez kwekania, zasypia i nawet jak biore do bekniecia to sie nie budzi!
Za malo mleka raczej nie mam, bo jak ssie to widac je w kacikach ust, ze sie zbiera, czasem leci.
Tylko teraz pytanie "Dlaczego po karmieniu drze sie jakby ja obdzierali ze skory?"
Dzis to mnie krwe zalala, bo wyszlismy na spacer/do sklepu. Obudzila sie zaraz w sklepie.. Maz zostal zakupy zrobic, a ja z ryczacym dzieckiem lecialam szukac lawki na placu zabaw. Oczywiscie wolna byla ta najbardziej na widoku! Kurna! A doslowie 30 min wczesniej jadla az do usniecia. Inaczej przeciez bysmy nie wyszli....
Eh,... Czaje sie nad karmi.
 
Ja też do tej pory pije hippa ale nie wiem na ile pomaga. Jak miałam mniej pokarmu przez to ze córeczka wolała zabawę niż cyca to wieczorami pobudzałam sobie laktatorem a w dzień starałam się pilnować aby córcia częściej piła, choćby chwilę.
 
My też przez dwa miesiące korzystaliśmy z herbatek granulowanych Hippa i byliśm z nich bardzo zadowoleni, aczkolwiek ostatnio (jakieś dwa tygodnie temu) przesiadliśmy się na Lactinatal, czyli produkt o podobnym działaniu, ale w formie kapsułek do łykania. Spisuje się równie dobrze (jeśli nie lepiej), a jest w o wiele wygodniejszej do używania formie. Poza tym smak herbatek, mimo, iż są całkiem dobre, to po pewnym czasie może się każdemu znudzić.

Cenowo takie rozwiązanie wychodzi troszkę taniej niż herbatki, przynajmniej te Hippa, a one mają najlepsze rekomendacje wśród znanych nam mam.
 
reklama
Do góry