reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pomocy !!!!! Beta

Chyba dałam sobie łatkę taka i mi się tak coś zrobiło przez to że nie miałam normalnych krawień miesiączkowych , czyli nie musze robić testu i mogę wykluczyc ciaze na milion procent ? Gdzies wyczytałam że beta ujemna a na usg dziecko sie rozwijało ile tym prawdy nie wiem sama

Zapytaj jeszcze 67839 razy. Wtedy dopiero odkryjemy przed Tobą prawidłową odpowiedź
 
reklama
Chyba dałam sobie łatkę taka i mi się tak coś zrobiło przez to że nie miałam normalnych krawień miesiączkowych , czyli nie musze robić testu i mogę wykluczyc ciaze na milion procent ? Gdzies wyczytałam że beta ujemna a na usg dziecko sie rozwijało ile tym prawdy nie wiem sama
Ale ty już robiłaś dwa razy. Po takim czasie że na milion nie jesteś. Nie czytaj bo ludzie różnie piszą . Zresztą będziesz u gin to będziesz miała potwierdzone.
 
Chyba dałam sobie łatkę taka i mi się tak coś zrobiło przez to że nie miałam normalnych krawień miesiączkowych , czyli nie musze robić testu i mogę wykluczyc ciaze na milion procent ? Gdzies wyczytałam że beta ujemna a na usg dziecko sie rozwijało ile tym prawdy nie wiem sama
Jeśli powiem Ci, że dzisiaj zamiast oleju na patelnię wlałam ocet z płynem do naczyń i się wszystko ładnie usmażyło i d tego od razu czysta patelnia, to czy byś mi uwierzyła?
Czy tez byś dniami rozmyślała, że może to co do tej pory wiesz o gotowaniu to nieprawda, a Ty przepłacasz na oleju ?
 
Chyba dałam sobie łatkę taka i mi się tak coś zrobiło przez to że nie miałam normalnych krawień miesiączkowych , czyli nie musze robić testu i mogę wykluczyc ciaze na milion procent ? Gdzies wyczytałam że beta ujemna a na usg dziecko sie rozwijało ile tym prawdy nie wiem sama
jesteś w ciąży. Zadowolona?
 
Jeśli powiem Ci, że dzisiaj zamiast oleju na patelnię wlałam ocet z płynem do naczyń i się wszystko ładnie usmażyło i d tego od razu czysta patelnia, to czy byś mi uwierzyła?
Czy tez byś dniami rozmyślała, że może to co do tej pory wiesz o gotowaniu to nieprawda, a Ty przepłacasz na oleju ?
No nie uwierzyłabym , ale porównanie patelni do organizmu to dwie różne kwestie
 
Przypomina mi to ostatni post jednej dziewczyny. Pisze prawie tak samo 🤔
Nom pisze jak ta Asia co taki login był ale nie pamiętam już dokładnie ten sam chaotycznie sposób pisania i zadawania pytań , plus tamta pani też pisała 200 azy czy beta da od razu wynik itp itd
Czyli jeszcze ten wynik , jest nie miarodajny??
Ogarnij się i wrzuć na luz po tylu dniach beta jest wiarygodna jak ci niby by miała wskoczyć po tylu dniach?????
nie jesteś w ciąży i zacznij się zabezpieczać.
 
Czyli jeszcze ten wynik , jest nie miarodajny??
Nie jest miarodajny. Powinnaś robić co miesiąc i chodzić co 2 tyg. do lekarza. Nie wierz mu, jak ci powie, ze nie jestes w ciązy.. Lekarze to konowały, a laboratoria ciągle mylą wyniki. Niedługo zacznie rosnąć ci brzuch. Jesli nie zacznie, to znaczy ze dziecko jest małe. Rób też testy z moczu. Najlepiej 2 razy dziennie.
 
Nie jest miarodajny. Powinnaś robić co miesiąc i chodzić co 2 tyg. do lekarza. Nie wierz mu, jak ci powie, ze nie jestes w ciązy.. Lekarze to konowały, a laboratoria ciągle mylą wyniki. Niedługo zacznie rosnąć ci brzuch. Jesli nie zacznie, to znaczy ze dziecko jest małe. Rób też testy z moczu. Najlepiej 2 razy dziennie.
Po co co miesiąc lepiej co 2 tygodnie. Będzie miała pewność co do wyników. 😀
 
reklama
Do góry