reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy !!!!! Beta

reklama
9328-roszpunka-i-patelnia.gif
 
Ja nie wiem wgl, co oni wypisują ostatnio na tym forum. I jestem pewna , że to ta sama osoba co parę dni temu.
i nie tylko. Tych tematów już było z 10 i latwo je poznać, bo to zawsze nicki typu "imię i cyferki". Plus zawsze robi betę te 40-60 dni po stosunku, a jak tylko ktoś sarkastycznie napisze, że pewnie jest w ciąży, to jak ostatnia naiwna zaczyna całą jazdę od nowa. nawet momentami było o tym, że po 4 tygodniach gin nie widział nic w macicy, ale czy po 11 będzie wiarygodniej 🤦‍♀️

To jest albo bardzo głupi troll albo bardzo zaburzona osoba i w sumie sama już nie wiem, co jest bardziej prawdopodobne.
 
i nie tylko. Tych tematów już było z 10 i latwo je poznać, bo to zawsze nicki typu "imię i cyferki". Plus zawsze robi betę te 40-60 dni po stosunku, a jak tylko ktoś sarkastycznie napisze, że pewnie jest w ciąży, to jak ostatnia naiwna zaczyna całą jazdę od nowa. nawet momentami było o tym, że po 4 tygodniach gin nie widział nic w macicy, ale czy po 11 będzie wiarygodniej 🤦‍♀️

To jest albo bardzo głupi troll albo bardzo zaburzona osoba i w sumie sama już nie wiem, co jest bardziej prawdopodobne.
Ale nie rozumiem po co się spierać skoro tyle czasu krew jest wiarygodna i nie wiem jak wynik może różnić się 0.1 czy 2.30. i rozkminac nad tym. 10 osób tłumaczy i wałkuje i od nowa to samo. Już się czytać nie chce nawet tego . Państwo powinno takim osoba zafundować dodatkowe lekcje wdz z naciskiem na seks i wiarygodność wyników po czasie.🙆🙇🤦🤦🤦🤦
 
A co jesli testy po czasie 10 min dwa wyszły pozytywne inne negatywne, a beta 0.1 i 2.30 to czemu tak jest i w co mam wierzyć skoro 26 testów z moczu wyszło negatywnie a nagle dwa po czasie pokazały dwie kreski ??????? A beta ujemna , to jest ta ciaza czy nie ma
 
A co jesli testy po czasie 10 min dwa wyszły pozytywne inne negatywne, a beta 0.1 i 2.30 to czemu tak jest i w co mam wierzyć skoro 26 testów z moczu wyszło negatywnie a nagle dwa po czasie pokazały dwie kreski ??????? A beta ujemna , to jest ta ciaza czy nie ma
To sobie odpowiedź sama że na 26 testów wyszły 2 pozytywne z kreskami fabrycznymi po czasie ci to znaczy Nie JESTES W ZADNEJ CIAZY CHYBA ZE UROJONEJ BO ZARAZ BEDZIESZ MIEC OBJAWY OD CZYTANIA W INTERNECIE
 
Bo w testach po czasie zachodzą związki chemiczne i mogą kreski być. I mógł być wadliwy ile razy ci to jescze napisać
 
reklama
Do góry