reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POŁÓG

Patrycja koniecznie idz do lekarza. Jestes w szpitalu to popros kogos o rade lub tak jak pisze Patka idz na izbe .
 
reklama
Patrycja tamte glupie baby juz tam nie pracuja, a Ty koniecznie zglos te wydzieliny lekarzowi,
a jak dotykasz mocno brzuczy to masz miekki? u mnie bardzo zwracala na to uwage polozna.

Trzymaj sie Wikunia bedzie niebawem z Wami w domku a Ty zadbaj jeszcze o siebie na pewno masz teraz wiecej czasu jak Wikunia jest tam pod opieka. :)
 
cześć dziewczyny
dziękuje za rade...wczoraj jakaś innego pochodzenia wydzielina a dziś znów ze mnie odchody wylatują,jutro ide do poradni przyszpitalnej bo naprawde mnie to niepokoi...i jeszcze mam jeden problem...po tej lewatywie ja prawie wogóle nie umię się wyrobić:( pupa mnie boli jak niewiem co :( gazy się zatrzymują ...dziś kupiłam sobie to co reklamują Activia...zobaczymy....
a co do mojego brzucha to mam miękki....
 

dziewczyny po cc...powiedzcie czy juz doszlyscie do siebie czy tylko ja jestem taka ekspresowa??? po tygodniu zapomnialam co to cc a w drugiej dobie po cc nie bralam juz nic przecibolowego i nie biore do dzis, polog juz mi sie skonczyl (bylam na kontroli u gina) i jeszcze zeby synek przesypial cale noce byloby juz zupelnie super :) a jak wasze szwy?? bola jeszcze? czy sa bardzo widoczne?? Doxa pisala ze po cc nie mozna wchodzic do wanny przez 6 tygodni a ja juz od tygodnia sie kapie tylko w cieplej a nie jak do tej pory goracej wodzie...pewnie chodzilo jej o to ze mozna dostac krwotoku od zbyt goracej wody
 
Shady ja jeszcze czasami czuję dyskomfort w okolicach szwu wewnętrzego :(
A o kąpieli w wannie to ja nie wiem dlaczego, tylko powtarzałam zalecenia szpitalne ;)
 
normalnie załamka - dostałam antybiotyk i boję się że przy karmieniu przejdzie coś w pokarmie, ale nie mam wyboru.
I byłam znów u gina - szfy mi wyciągał, bo niby miały być rozpuszczalne, wyobrażacie sobie 3 tyg. po porodzie? i dlatego ten antybiotyk. Przygnębiająca sprawa.
 
shady ja tak samo jak doxa czuję szwy wewnętrzne... o zewnętrznym zapomniałam już trzeciego dnia po porodzie... przypomnieli mi siódmego jak go wyciągneli ;D a te wewnętrzne czuję niestety :p
 

Doxa, Efunia ja przestalam czuc szwy wewnetrzne baaardzo szybko bo juz w 2 tygodnie po cc. Wczesniej jak chodzilam do toalety za grubsza sprawa ;) to czulam ze mnie boli w srodku, ale szybko przestalam czuc bol......naprawde ja to chyba ze stali jestem ;)
 
reklama
jest już miesiąc po porodzie, a ja wciąż mam odchody... mało, bo mało, choć zdarzaja się noce że więcej... podczas nocnych karmień mi leci tego więcej.... czy to normalne?????
a co do ćwiczeń wyczytałam że po cesarce brzuszki można zacząć robić po 3 miesiącach.... to chyba przez te szwy rozpuszczalne wewnętrzne... co? bo one mogą się rozpuścić dopiero po 64 dniach... co wy na to?
 
Do góry