reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POŁÓG

ja właśnie myślę o pigułkach jakichś...
choć na razie oboje jesteśmy tak zmeczeni, ze nie wiem kiedy przyjdzie nam chec na bzykanko..
boje sie ze zasniemy w połowie gry wstepnej ;D ;D
 
reklama
MAGDUSIEK,
ZNA TWÓJ ORGANIZM, ALE W POŁOGU TEŻ??
TO DOBRY JEST, A CO ON, MA SPECJALIZAJĘ POŁOŻNIKA, CZY CO???
Nie wspominałaś, nic, a nic :( ;D
 
Qrcze, jeszcze nie byłam po zakończeniu połogu na "przeglądzie". Oj czuję, że mi się oberwie od mojej gin :-(
ale wieczenie czasu mi brakuje ...
 
Jolik umow sie po prostu i zabieraj do niej Tymcia ze soba :) bardzo sie ucieszy jak go zobaczy :)
Ja bylam wlasnie w piatek, Oj, bardzo milo mnie przyjeli :)
 
tak magdusiek zdecydowanie najlatwiej - tylko zeby lekarz nie rozmowil sie o specyfice pologu i antykoncepcji z Twoim Kamilem ;)
 
O nie, na to nie pozwolę :) Ja mam w nosie antykoncepcję, a Kamil o tym świetnie wie, spodziewa się, że ja coś kombinuję więc pewnie będzie bardziej uważny niż zwykle ;)
 
reklama
A co do połogu to ja mam nadzieję, że potwierdzi, że połóg się skończył, ja nie pamiętam, że rodziłam i straszliwie mnie nosi.
 
reklama
Do góry