reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Polecam/odradzam

Hej Dziewczyki:-)
Mam pytanie czy podobają się Wam spacerówki Waszych pociech? Ja od tygodnia wożę Zosię w spacerowce mutsy 4 rider i niestety nie jestem zadowolona a co więcej najchetniej sprzedałabym ją, tylko co kupić? chciałabym na duzych pompowanych kołach, rozkładaną do leżenia a nie półsiedząco jak mutsy i ustawianą w dwóch pozycjach przodem i tyłem do Mamy. Zosia lubi spać na spacerkach a w tej spacerówce poprostu jest jej niewygodnie czy są lepsze??
Czekam na odp. Pozdrawiam
 
reklama
Dorciak
Ja też mam spacerówkę mutsy 4 rider, ale moja jest na pompowanych kołach, rozkładana do leżenia i na obie strony (przodem i tyłem do mamy) :tak: jestem z niej baaardzo zadowolona :tak: co ty masz za spacerówke??
 
duża na pompowanych kołach to roan jest :tak: osobiście mam peg perego, ale mi zależało na "lżejszej", koleżanka ma roana i jest to duży wózek, córeczka ma w nim luzy, sama sobie wypróbowałam jak się nim jeździ i rewelacyjnie - lekko :tak:
 
moja spacerówka tez jest na pompowanych kołach ale do konca nie moge jej rozłozyc a w położeniu przodam do mamy Zosia ciągle zjeżdża w dół, może przesadzam ale Zosia nie potrafi jeszcze samodzielnie siedzieć i taka wpół złamana pozycja nie wydaje mi się za bardzo zdrowa na jej kręgosłup:tak:
 
mamjakty- dziekuję za podpowiedź:-)
apropos pampersów moją Zosię uczuliły husteczki pampers babyfresh i przez 2 tyg walczyłam z krostkami na pupie co wczesniej sie nie zdarzało dlatego jesrtem wierna pampers sensitive i nie eksperymentuję
 
W kwestii pieluch to nam najbardziej przypadły huggisy jakoś zapięcia najlepsze moim zdaniem , porównywałam z pampersami i wkurzały mnie te nieodklejające się zaczepy a do tego kupiłam jedno opakowanie active baby i te niebieskie paski farbowały nóżki malego :wściekła/y:. Teraz jest fajna wersja majteczkowa huggisów jeansowych łatwiej się je zakłada jak maluch się wierci.
Odnośnie husteczek to my od początku używamy hippa próbowałam innych ale te jakoś najlepiej mi przypasowały tyle że kupuję je w niemczech bo dużo taniej wychodzi niż u nas . Raz próbowałam husteczki huggies porażka !! nivea też jakos nie do końca mi pasują , pampers sensitive były w miarę ok
 
ja cały czas używam pampers active baby niebieskie - nic nie farbuje :no: i nie wiem o jakich nieodklejających się zaczepach piszesz - u nas nie ma takich problemów ;-)
a ja się zastanawiam jak to w praktyce wygląda zdejmowanie tych pieluchomajtek jak jest kupka w pieluszce? nie ubrudzi się wszystkiego? jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić.... :happy2:
 
ja używam takich samych pieluszek jak mamajakty, teraz jakoś 4+
też myślałam o tych majtkach, i racja co zrobic w przypadku kupki, mam wrażenie że zanim sie jej pozbędę to całe stopy bedą już wymalowane

mamy używające majteczki, prosimy o opinię :happy2:

co do spacerówki to mamy od kompletu Bolder 4 Implast
Jeżdzimy spacerówką, gondolę czas spakować.
Spacerówka rozkłada się na płasko do leżenia, można ją przypiąc do przodu lub tyłu kierunku jazdy. Generalnie jestem zadowolona.
Ja kładę do leżenia pieluszki tetrowe na spód spacerówki, bo jak jest gorąco i Lenka śpi, to się poci jej głowka, bo niestety te wóżki są ze sztucznych materiałów (zresztą to samo dotyczy fotelków samochodowych), natomiast jak siedzi jest ok
 

Załączniki

  • 15.jpg
    15.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 59
Pieluchomajtki akurat te huggiesa jeansowe maja odklejane zaczepy (gumki majtkowe) po bokach i w przypadku kupki można je rozpiąc tak jak pampersa zwykłego innych nie używałam więc nie wiem.
 
reklama
u nas też cały czas pieluchy pampers active baby i zero problemów z przyklejaniem sie, czy odklejaniem... ale np moja siostra nie lubi tych pieluch, bo jej śmierdzą :szok: a ja nie wiem o czym ona do mnie mówi :-D chusteczki też pampersa, ale mi z kolei śmierdzą te sensitive :confused:
 
Do góry