reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Polecam/odradzam

A ja jestem z Happy 4 bardzo zadowolona. Lepsze od Haggis i od tych lidlowskich (tyłek w krostkach). Pampersy oczywiście najlepsze, ale Happy tańsze i jak małemu przypadły do gustu to będziemy używać!

CHusteczki jakie bądź, Dada też miałam i są ok!
 
reklama
Pieluch używaliśmy już rożnych- Pampers'ow, Huggies'ow, Happy, marki Tesco i Dada też. Żadne z nich nie spowodowaly uczulenia ani odparzenia.
Podobnie z chusteczkami; wielu probowaliśmy... ale tutaj Dada wlaśnie uczulily:baffled::-(
 
Mnie ostatnio przycisneło na spacerze i kupiłam chusteczki Dzidzius różowe....I okazały sie nawet fajne...młodemu buźke wycieram i żadnych wyprysków jak np było po chusteczkach pampers....A Dada mam normalnie w użyciu i są super :-)Nivea te granatowe tez są ok....
 
A ja jestem z Happy 4 bardzo zadowolona. Lepsze od Haggis i od tych lidlowskich (tyłek w krostkach). Pampersy oczywiście najlepsze, ale Happy tańsze i jak małemu przypadły do gustu to będziemy używać!

CHusteczki jakie bądź, Dada też miałam i są ok!

Kurcze, a ja nie wiedziałam, od czego Młody ma całą pupę w krostkach :confused2::shocked2::szok: Już myślałam, że za długo miał okupkaną pieluchę, a przecież zawsze mu zmieniam prawie od razu, bo jego kupki po nutramigenie śmierdzą chyba bardziej, niż normalne :sorry::eek::shocked2:. A teraz już wiem, że właśnie od happy, bo mu przecież niedawno kupiłam. Więc jak widac, co pupa, to inne reakcje, jednym dzieciom przypasujesz, a innym niestety nie, a szkoda, bo tanie są:-p:rofl2:.
 
Mojej kupuję Pampersy i one są najlepsze! Próbowałam Happy - są za krótkie a Huggies przeciekały! Dzisiaj kupiłam Dadę i nawet okey ale zobaczymy co dalej!
Chusteczki najlepsze Pampers i Dada!! Mojej nic się nie dzieje:tak::tak:
 
A my używamy Huggies i dla nas są lepsze od Pampersów (choć przyznam, że porównywałam tylko 2 i 3, teraz przeszliśmy na czwórki i nawet nie próbuję). Jak widać, co kto lubi.

Chusteczek długo używałam Bambino, teraz Nivea Soft i Pure. Absolutnie niezadowolona jestem z Huggies - zostawiały na pupie nawet nie kłaczki, a kłaki bawełny :baffled: Pampersów nie lubię, bo jak dla mnie są zbyt perfumowane (wszystkie chusteczki są, ale te już wybitnie). No i żadne z dotychczas używanych nie sprawdzają się, jeśli chcę Mai wytrzeć łapki po czworakowaniu na naszej podłodze, zakłaczonej przez koty.
 
dziewczynki a co możecie powiedziec o bucikach?:confused:? od kiedy powinnysmy zakladac:confused::confused: jakie polecacie jakich nie polecacie.... ja gola w temacie i nawet cen nie znam... i powiem szczerze, że nakladalam malemu buciczki jak byl malusieńki tzn w styczniu (ale luźniejsze, żeby stopek niepowykręcac ani nie uciskac) a pozniej jakos przestalam jak ciepło zaczęło się robic (bo sie pocił) no i do tej pory biedak bosy:-D:-D;-) ale, że zaczął mi sytawac na nóżki (jak sie złapie kogos albo siedzi na kolanach a stopkami dotyka kanapy to sie sam podnosi) no to chyba czas cos z tymi buciczkami pomyslec... tylko ja nie wiem nawet jaki zmierzyc, zeby nie za duzy i nie za maly był....:dry::dry::dry:

a chusteczek huggies to niecierpie jedyny plus to taki, ze sie wszystkie na raz nie wyciągają nawet do du... sie nie nadaja :-)
 
u nas tylko pampery i pieluchy i chusteczki...po skonczeniu paczki przechodzimy na 4 i juz w wersji majteczkowej

co do butów to napewno najmniejsze sa 18 tki zdsaje sie ze takie mięciutkie z adasia albo nike były (mieka podeszwa) Ja mam po JUlce 18 pełna skórka i jak zimno to młodemu zakładam (na fotce z raperem je widac) Jula miała 8 miesiecy jak chodziła za rączki wiec buty były potrzebne (mam po niej sandały 19 ale sie juz nie nadaja i mam 20tki połbuty jak nowe z baty rewelka) poza tym ja fanka ecco jestem no i memo oczywisciejesli chodzi o profilaktyke
 
u nas tylko pampery i pieluchy i chusteczki...po skonczeniu paczki przechodzimy na 4 i juz w wersji majteczkowej

co do butów to napewno najmniejsze sa 18 tki zdsaje sie ze takie mięciutkie z adasia albo nike były (mieka podeszwa) Ja mam po JUlce 18 pełna skórka i jak zimno to młodemu zakładam (na fotce z raperem je widac) Jula miała 8 miesiecy jak chodziła za rączki wiec buty były potrzebne (mam po niej sandały 19 ale sie juz nie nadaja i mam 20tki połbuty jak nowe z baty rewelka) poza tym ja fanka ecco jestem no i memo oczywisciejesli chodzi o profilaktyke


my też pampersa i jedno i drugie a jeśli chodzi o wersję majteczkową to chyba muszę spróbować bo małemu ostatnio ubrać pieluchę to naprawdę osiągnięcie a od września zaczyna opiekunka. po kąpieli potrzebne są dwie osoby do ubrania pieluchy bo nie uleży na pleckach takiego pałera dostaje że szok, a jak uparcie go kładę na plecki to zaczyna płakać. jak kiedyś brzuszek beee tak teraz go poprostu kocha. już dwa razy pieluszkę ubierałam na siedząco bo nawet jak dawałam mu coś do rączek - zabawkę, smoczka, żeby się zajął to nie dał sie wkręcić.
 
reklama
Polecam sierpniowe wydanie "Twoje dziecko"...fajne artykuły to :"A mój to już...chodzi,mówi,zdał na studia" - czyli rozmowa mam dlaczego nie należy sie przejmować osiągnięciami innych dzieci;żadnych porównań, "Pierwszy raz z nianią","Uczulamy na uczulenie" - dla małych alergików i 11 stronnicowy dodatek o pierwszej pomocy...W ogóle cały numer jest bardzo fajny :-)
 
Do góry