reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam/odradzam

reklama
Bardzo odradzam sklep BabyFant
Zamowilam u nich 3 zabawki za 160 zl. Dopiero jak przelalam im pieniądze na konto okazalo sie, ze jednej zabawki nie ma. Wybralam inna zabawke w miejsce tamtej i napisalam im, zeby roznice w cenie zwrocili mi na konto. Odpisali, ze tej zabawki, ktora wybralam tez nie ma. Odpisalam,zeby w takim razie wyslali mi te 2 pozostale zabawki, a pieniadze za ta brakujaca przelali mi na konto. Potem okazalo sie, ze druga zabawka jest wadliwa i nie moga mi jej wyslac, ale 2 godziny pozniej przyslano im w koncu nowy towar z ta zabawka i w koncu moga mi obie wyslac. Wyslali, z tym ze za pobraniem 70 zl. Ja kilka dni wczesniej zamowilam przez internet ksiazki i myslalam, ze to te ksiazki, bo mialy przyjsc za pobraniem. Niestety to byly zabawki. Dzwonilam do sklepu i mają mi zwrocic pieniadze na konto, tylko ze musialam im podac nr konta, bo oni go nie znajda teraz!!!!
 
dziewczyny bardzo polecam wam ten sklep Amarantus ! maja bardzo duzy wybor produktow w atrakcyjnych cenach i ekspresowo mi dowiezli (zamawialam w sobote) pozatym super obsluga!
 
nam sprezentowali teścioiwie takie KRZESEŁKO DO KARMIENIA POLLY CHICCO 2008 W-wa$$$$ (661679021) - Aukcje internetowe Allegro
to znaczy my wybieraliśmy, tylko kolor granatowo biały. materiał jest taki że łatwo się zmywa. zastanawialiśmy się czy nie będzie mu w tym za gorąco ale z drugiej strony jak karmię małego w leżaczku to ciągle muszę go prać bo nawet jak obłożę go pieluchami to zawsze gdzieś troszkę opluje, zmywam ściereczką ale co jakiś czas piorę

spodobało mi się to że ta wierzchnia nakładka się ściąga i wtedy w tym siedzonku jest tak jakby więcej miejsca dla starszych dzieci. a takie malutkie to bezpieczniej z tą nakładką
 
reklama
Do góry