reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam/odradzam

hmmmmm...no nawet fajne i cena przystępna...tylko gdzie ja ikeeeee znajdeeee??????? jak ja w dziurze mieszkam:-:)-:)-(
Kluliczku a ten plastik to jest wygodny dla pup naszych maluchów????
A jak młoda podrośnie to kupie z pewnością takie drewniane bo wiem że przy większych się sprawdza,znajomej mała bardzo ładnie jadła i malowała przy tym stoliku:tak:
 
reklama
no właśnie mi się te drewniane wizualnie zawsze podobały - też dla starszaków się sprawdzały - tak jak piszesz Małpko - że sobie przy stoliku coś tam rysują itp
no ale mi też kilka osób polecało plastikowe - no i chyba na takie się zdecydujemy:
BAMBI Baby Design + wkładka frotowa + tacki (669210507) - Aukcje internetowe Allegro
koleżanka ma i bardzo sobie chwali :tak:
a jak Ola będzie starsza to będzie miała w pokoiku swój kącik z drewnianym stolikiem i krzesełkiem - o! :-)
 
co do krzesełek to my wlasnie dostaliśmy wczoraj tego typu co małpka link wkleiła...drewniane...wizualnie super, zobaczymy jaki w uzyciu będzie...

a i polecam balonik dmuchany helem kupilismy na odpuscie, Filip ma taka frajde ze szok :-D:tak:
 
Rondzia, czekam na twoją opinię na temat krzesełka.
Podoba mi się właśnie też takie.
FISHER PRICE PRECIOUS PLANET KRZESEŁKO s_k (664114457) - Aukcje internetowe Allegro

Nie mogę doczytać czy blat jest demontowany i można same krzesełko przystawić do stołu.
A i pytanie, czy oparcie jest na tyle regulowane, że można już dziecko wsadzić do krzesełka? Moja Lena na razie nie siedzi.

2 sierpnia mamy chrzest, liczę ze z pieniążków, które dostaniemy będę mogła zakupić te wypasione krzesełko :tak:
 
Powinnam dostac najpozniej we wtorek. Moj tez nie siedzi dlatego mam nadzieje ze maksimum w trzystopniowej regulacji to półleżąca. Zobaczymy.... I wydaje mi sie ze tacka jest demontowalna, tym bardziej ze jest liby do 3 lat to chyba trzylatka moze byc ciezej wcisnac za tacke. Zwroc tylko uwage ze jedne takie krzeselka maja 4 kolka a jedne listwe z przodu zamiast kolek. Ja wzielam z listwa z przodu i kolkami z tylu bo pomyslalam ze jak swoje zywe srebro posadze to bedzie latac po kuchni jak Mańka po parku...

No to dodaje. To dokladnie to co kupilam
http://www.allegro.pl/item672508964_krzeselko_fisher_price_precious_planet_p5756.html

Zdejmowany blat jest jednak..
 
Ostatnia edycja:
Małpko krzesełka z Ikei są na allegro.

Kaludia011 Czy mogłabyś napisac czy krzesełko dostałas razem z siedziskiem/poduszką - ja znalazłam śliczne drewniane krzesełka na allegro - ale doczytac sie nie mogę czy sprzedaja je razem z podusią.
 
http://premiumshop24.bzwbk.pl/7784,...elko_do_karmienia_Alpha,_natur_662984,_Hauck/
a ja kupie takie krzeselko. mozna dokupiec ladne podusie i najwiekszym plusem dla mnie jest to, ze moze sluzyc dziecku do osiagniecia 25 kilogramów:szok:(10 lat).... i przez mozliwosci zmiany siedziska i podnozka "rosnie" z dzieckiem no i cena nie jest jakas strasznie kosmiczna, wydaje mi sie za bedzie sie go latwo czyscic... jedyne minusy jakie widze to brak pasow (tylko kroczny). brak stoliczka nie jest dla mnie minusem bo wole zeby maly byl z nami przy stole:tak:ma rozne kolory (ja najbardziej lubie naturalny), ma jakies atesty (przyjazny dla dziecka bez szkodliwych substancji czy czegostam)
 
moni3ka szukałam (może nieudolnie) takich poduszek ktore moznaby zastosowac do krzeselek drewnianych i mowiac szczerze znalazłam, ale w cenie od 99zł :baffled:
Poduszka do krzesełka DanChair - Retro Beżowa | Karmienie i posiłki | Krzesełka | BabyClub - WÓZKI | Foteliki dla dzieci | Artykuły dla niemowląt | Avent | Chicco | Wózki dziecięce | Łóżeczka turystyczne | Zabawki Fisher Price | Akcesoria dla niemowl
Jeśli masz namiary na takie poduszki, ale ciutke:-p tansze, to chetnie skorzystam:tak:
 
reklama
Poduszka do krzesełka do karmienia Thomas, REER GmbH | zabezpieczenia dla dzieci, bramki ochronne, kask do nauki chodzenia, książki, art. szkolne Herlitz, zabawki, bezpieczny dzieciak
znalazlam tylko taka ale nie wiem czy bedzie pasowac do kazdego krzeselka(i nie jest zbyt urodziwa)... no te produkty danchair sa bardzo drogie...w angli tez drogie cena porownywalna tanszych niz 100zl po przeliczeniu nie widzialm nigdzie...:no:
ja w sumie nie myslalam o kupnie poduszki... wsadze mu najwyzej zwykla mala podusie pod ksiazecy tylek:happy2::happy2:
strasznie zdzieraja na dzieciakach... no nic... chyba zaloze firme z rzeczami dla dzieci o konkurencyjnych cenach....:blink:
 
Do góry