reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam/odradzam

Premiumshop24 - Krzesełko do karmienia Alpha, natur 662984, Hauck
a ja kupie takie krzeselko. mozna dokupiec ladne podusie i najwiekszym plusem dla mnie jest to, ze moze sluzyc dziecku do osiagniecia 25 kilogramów:szok:(10 lat).... i przez mozliwosci zmiany siedziska i podnozka "rosnie" z dzieckiem no i cena nie jest jakas strasznie kosmiczna, wydaje mi sie za bedzie sie go latwo czyscic... jedyne minusy jakie widze to brak pasow (tylko kroczny). brak stoliczka nie jest dla mnie minusem bo wole zeby maly byl z nami przy stole:tak:ma rozne kolory (ja najbardziej lubie naturalny), ma jakies atesty (przyjazny dla dziecka bez szkodliwych substancji czy czegostam)


według siatek centylowych to góra 8 lat...;-)ale to i tak długo, choć podejrzewam, że już jako 3-4 latek zapragnie siadać do stołu z rodzicami;-)
 
reklama
Dziewczyny mam pewien nietypowy problem. Musze kupić Kubie kilka rampersów na 74 i obawiam się że w te większe rozmiary to będę mogła go zawinnąć ze dwa razy. Już w połowie rzeczy wygląda jak w sukienkach i te wystające ramiona przy szyji :dry: Może jest jakaś firma która robi trochę węższe ubranka?
 
anhiro u mnie podobny problem...więc kupiłam w realu rampersy firmy Baby designers na metce jest;-)Są one wąskie i mała wyglada normalnie...bo te z H&M są bardzo szerokie...
 
anihira ja mam zupelnie odwrotny problem z ciuszkami ze smyka albo fartlandii( w tych troche jak w za malych wyglada... za to z h&m i mothercare sa szerokie na moim znacznie lepiej wygladaja:happy2:

a okularki Okulary przeciwsłoneczne Baby Banz moge polecic sa super ale tylko na duze slonce... pierwszy raz byl bardzo zdziwiony:huh: bo w domu zakladalismy i sprawdzal co to ....ale jak zobaczyl ze nie musi oczu zaciskac to luuuzak:cool2:
troche przy nosku slad zostaje jak sie dlugo nosi... ale 400UV filtr ma... tak sie z malzem zachwycalismy jak w nich wyglada na spacerze, ze nie zauwazylismy ze spi... :-D:-D
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny a ma może któraś Pana Metkę? strasznie mnie kusi a zastanawiam się czy to nie jakieś badziewie..?!
 
Klaudia - mnie też ten Pan Metka kusi - tym bardziej że małą wszystkie metki przy zabawkach interesują :-D
więc jeśli któraś pociecha ma tę maskotkę to dajcie znać jaka jest :tak:
 
reklama
No mój właśnie się metką bawi od Króliczka:tak::tak::tak:;-);-);-)zbliżają się jego imieniny, więc możę Pan Metka byłby dobry..:tak::-D:-D:-D:-D
 
Do góry