reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki/kaciki Naszych Bobaskow :-)))

Luczynka,szykuje szykuje. :D Tylko juz mnie te wydatki troche przytlaczaja,heh. ;) Ale chcialabym,zeby miala cudownie w swoim kaciku... Ahhh... Ze tez ten <cenzura> nie chce nic pomyslec i pomoc... :mad: No,ale... Najwazniejsze,ze Zuzanka dostanie ode mnie milosci tyle,ile nikt nie potrafilby jej dac. :D A kacik... Kacik jest tylko dodatkiem. ;)
Jesli chodzi o imie,to,gdy moja mama byla 17 lat temu w ciazy,miala wybrane 2 imionka... Zuzanna albo Kacper. :) No i urodzil sie braciszek,wiec Zuzanke ja sobie zarezerwowalam dla mojej Dzidzi,no i nikt przez te 17 lat nie mial prawa w rodzinie dac swojej corce tak na imie,ha! :D
 
reklama
Dziewczyny a jak te moskitiery mają się do przewijaków zamontowanych na łóżeczku? Ładnie wyglądają te które okrywają całe łóżeczko,tylko czy wtedy nie przeszkadzają w przewijaniu?
Agutko widziałam dziś w sklepie wielkiego puchatka 110cm za 155zł .Fajny był,moja mama stwiedziła że jakby mi kupiła to już nic w pokoju więcej by się nie zmieściło. :laugh: ;) A ja bardziej myślę o kształtach rybek , a takich maskotek nie widziałam. :-[
 
faktycznie cena niczego sobie ;) ale ja pozostalam przy piankowych Puchatkach i Osiolkach na sciane-mowie Wam cos wspanialego, przynajmniej mnie sie podoba. Cena niziutka, a efekt jest miodzio ;D
 
Luczynka,u mnie sciana jest wlasnie pooblepiana takimi Kubusiowymy cudenkami. :D Zreszta caly pokoj jest Kubusiowy. :D Jak tylko dojdzie do mnie aparat,to popstrykam fotki i sie pochwale,ha! :D Czekam jeszcze tylko na ochraniacz na lozeczko z Kubusiem,ale on pewnie dopiero za kilka dni bedzie. ;)
 
Patrzyłam na alegro dodatki tz.coś do przyklejenia na lustro czy szybę. Kubusiów puchatków i reszty tej ferajny jest pełno ,a rybek zadnych nie znalazłam. :-[
Agutko ty urodzisz kubusiową Zuzankę. ;)
 
Mijus,haha no wiesz,pewnie w ciazy sie zarazila ode mnie ta miloscia do Kubusia i reszty. :D Tzn. do Klapouszka w szczegolnosci. :D
Na poczatku,jak jeszcze nie znalam plci Dzidzi i jak bylam w zwiazku z <cenzura>,to chcielismy dac Synkowi na imie Kubus,no,ale gdy sobie poszedl,to stwierdzilam,ze jednak z moim nazwiskiem to imie glupio by wygladalo,wiec zmienilam razem z mama na Szymonka. ;) No,ale ze bedzie Coreczka,to wiadomo - to samo,co od 17 lat. ;D
A wlasnie,na allegro w dziale "Dla dzieci",gdy wpiszesz "rybka" to troszke Ci sie tego wyswietla. ;)
 
reklama
Tylko one są na ścianę ,a ja bym chciała na lustro przyczepic.Muszę poszukac lepiej,ale dziękuję za strony jak tamtych nie znajde to wezmę może te.
 
Do góry