reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki/kaciki Naszych Bobaskow :-)))

Miśka - fajny koszyczek, ile cię on kosztował. Bo tak myślę teraz, że taki koszyczek moglabym wstawić do sypialni bo łóżeczko mamy w drugim pokoju gdzie malutki bedzie miał swój pokoik ale jakoś nie iwdzę, żeby malutki sam spał w tym pokoju przez pierwsze 2 miesiące
 
reklama
No koszyczek dostaliśmy w prezencie, więc ceny nie znam :) nie pomogę ci w tej kwestii :) ale możesz sobie sprawdzic w jakiś sklepie internetowym np.
 
Miśka boski ten koszyczek!! ::) Kurcze też by mi pasowało coś takiego, ale nigdzie nie widziałam takich bajerów, a na internecie tylko kołyski, które kosztują więcej niż nasze łóżeczko, więc to żaden interes :( Miśka a w ogóle to polskiej produkcji ten koszyk czy to jakiś prezent zagraniczny, bo jesli tak to nawet nie mam co szukać u nas czegoś podobnego. :) Naprawde strasznie mi się podoba! ::) ;D
 
No koszyczek przyjechał z Anglii :) tam są one bardzo popularne, u nas widziałam taki w Warszawie w sklepie MotherCare w stolicy za 400-500zł, trochę drogi, ale tam są z reguły drogie rzeczy, więc myśle, ze jeszcze znajdzie się je gdzie indziej jeszcze :)
 
A no właśnie tak myślałam. ;) ;D Kurcze może mi ktoś wyplecie z wikliny takie cudeńko, chyba dam ogłoszenie. :laugh: ;D Mógłby ktoś wpaść na taki pomysł bo na pewno zrobiłby na tym dobry interes. ;) ;D Szkoda, że nie mam rodziny w Anglii. ;) ;D
 
RENEE jesli bys byla na 100% zainteresowana takim koszyczkiem, to moze mój mąz by mógł go przywiezc, bo bedzie jechal autem do Polski. Ten jest uzywany, ale jak widać czy też nie jest jak nówka, tam duzo rzeczy uzywanych jest jak "prawie nówka" Jakby co to pisz na priva. :)
 
Renee a moze w twoim mieście lub w pobliżu jest giełda kwiatowa? bo u nas w Tychach jest taka giełda. Tam oprócz kwiatów przyjezdzają ludzie z przeróżnymi koszami z wikliny i mają mnóstwo rzeczy od koszy na pranie przez wiklinowe fotele itp
 
reklama
Miśka dzięki za propozycję, ale mój mąż..............kazał mi się puknąć w głowę ;) ;D :D Coś Ty za dużo zachodu i problemów. ;) Ale dziękuję bardzo raz jeszcze! :)

Mycha, no fajniusi ten koszyczek na kółkach ::), ale kurcze ja nie jestem przekonana do zakupów na allegro. :)
 
Do góry