reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoik maluszka. Inspiracje i nasze realizacje.

reklama
o tak skodzia popieram, ja mam meble w takim kolorze w salonie i gdyby nie kurz rzucający się w oczy na tv to wogule chyba bym zapominała wycierać :)
maja super zakupy

Moi rodzice maja w sypialni, jak bede w stolowym kiedys meble wymieniac to na takie chalwowe wlasnie ;-) sa super!
 
dziś składaliśmy meble...okazało sie ze kolyska ma ogromną skaze i znowu trzeba na nią czekać wrrr:wściekła/y:
wklejam fotki pokoiku, jeszcze nie skończony. Pod skosami będą kropki, firany
będą troche skrócone, brakuje literek, karmników na drzewo no i tej kołyski :sorry:
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 160
  • image.jpg
    image.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 153
  • image.jpg
    image.jpg
    10,9 KB · Wyświetleń: 163
  • image.jpg
    image.jpg
    9,3 KB · Wyświetleń: 163
śliczny pokoik, na prawdę :-)
a ja wstawiam kącik mojej córeczki, już prawie gotowy, brakuje tylko naklejek serduszek w kolorze różowo-kremowo-zielonym, będą w koło napisu i nad komodą, i kremowego kosza na pieluszki :-D
WP_20140428_005[1].jpg
 

Załączniki

  • WP_20140428_005[1].jpg
    WP_20140428_005[1].jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 159
reklama
Swietne pokoiki I kaciki, a literek zazdroszcze :) tez takie chce :)

jeżeli chcesz szyte to polecam

Szukaj - Pakamera.pl

fajna dziewczyna, jak poprosisz to ona ci wyśle dostępne materiały a nawet zrobi z nich kompozycje żebyś mogła sobie coś wybrać.
Ja wybrałam literki z materiałów szary, biel i mięta (jak na załączonym foto)
Dopasowywalam do pokoiku i reszty dodatków :)
Na literki czeka sie 3 dni Prawdopodobnie bede je miec w następnym tygodniu
Jak już dojdą to wkleję foto.
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 117
  • image.jpg
    image.jpg
    39,9 KB · Wyświetleń: 112
Do góry