reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

femme a żadnej umowy nie spisywaliście ? tak na czarno sobie tam pracowałaś ?

mocno naciągany ten powód jak dla mnie ... nie obraź się ale jesteś młoda i każdy kit mógł Ci wcisnąć ...nie licz na dalszą współpracę, nie wierz w jego obietnice ...
jak mnie wkurzają tacy ludzie to sobie nie wyobrażasz ! zero szacunku dla innych kompletne ZERO nie widzą nic poza czubkiem własnego nosa!!! ehhh

 
reklama
ROX - nie nie to akurat nie jest kit bo miałam styczność z tą babą i pożerała mnie wzrokiem wiedziałam już od początku że będzie coś na rzeczy ale nie sądziłam że on jej ulegnie :sorry: wiesz ja na nic nie liczę ale też myślę że on nie jest typem który by mi tu jakieś takie kity wciskał jeszcze taki :sorry: to już mógł coś bardziej profesjonalnego wymyślić a babka raptem 4 lata ode mnie starsza to pewnie ma jeszcze kogielmogiel w głowie i wyobrażała sobie bóg wie co że jej faceta zaraz odbije :sorry: a umowy nie było kto w tych czasach daje od razu umowę ? :oo: ja nie znam takiego pracodawcy nie słyszałam żeby ktoś tak dostał :-D
 
Zapomniałam o tym wątku :baffled: super:-p

fanta ja nie, ale moja mama miała te zastrzyki i z tego co wiem to nie poleca :no: zresztą mój gin też nie poleca, on stwierdził, że nikomu tego nie zrobi..

Edysiek fajnie, że zabawa udana :-) Angela pewnie zachwycona? ;-)

femme co za głupia baba:-p widać, że zazdorsna o swojego faceta :-p no w sumie kto by nie był ;-)

andzia witam :tak: Widzę, że mamy dzieci w równym wieku. Moja Zuzia też jest z maja.




U nas wszystko ok. Ostatnio znowu zastanawiałam się czy nie jestem w ciąży:-D mimo, że zaczęłam brać tabletki.. kolejne opakowanie miałam zacząć w niedziele, a okres przyszedł dopiero w sobotę rano, już się zaczęłam trochę denerwować :-p
Zuzia coraz bardziej uparta, bunt dwulatka mamy na 100% :sorry2: krzyczy, wścieka się, płacze :sorry2: i tak zazwyczaj wieczorami. Dzisiaj o 19 zaczęła się drzeć i przed 20 skończyła i nie mam pojęcia o co jej chodziło :sorry2: teraz na szczęście śpi :tak:
 
femme - ja pracowałam w różnych miejscach i od pierwszego dnia na umowę - próbną ! to podstawa ... no jedynie truskawki zbierałam bez umowy ;-) ale miałam 13 lat :-D
może i baba głupia i zjadała Cię wzrokiem ....ale kto w tych czasach zwalnia kogoś bo baba zazdrosna ?
heh pantoflarz albo facet bez jaj ...albo pies na baby i jego baba słusznie się martwi ;-)
możliwości wiele ...
ale Tobie życzę szybkiego znalezienia fajnej pracy ;-)
 
Cześć dziewczyny!
Więc jestem. Dziś już na spokojnie :tak:. Mam mnustwo czasu, do tego przychodzi dziś kumpela na kawkę, T kazał mi odpoczywać i się lenić więc dokładnie, to dziś robię ;-).
Byłam u gina w sprawie tych zastrzyków ale jak narazie dał mi tabletki Sylvie 20, a o zastrzykach będziemy rozmawiali, po usg <dolnym i górnym>. Tak mnie dogłębnie macał i macał ten lekarz i w końcu wymacał jakiegoś guzka na piersi ale powiedział, że mam się nie przejmować puki mi usg i mamografi <chyba tak to się nazywa> nie zrobi. Jak się okarze, że to nic takiego, to będę mogła dostać te zastrzyki :tak:.
Anetka, mi tam zastrzyki pasują. Bo po pierwsze zero okresu :tak: <no fakt do tego będę musiała się przyzwyczić>, a po drugie już więcej dzieci nie będzie co mi bardzo odpowida.
Felidae, w takim kraju żyjemy, że nie ma nic za darmo... a anty konceptyki są na recepte. Wg mnie to powinno być tak, że wklepują w komputer taką babkę co bierze takie "witaminki" i co miesiąć idziesz do apteki i dostajesz :tak:. Wiadomo, że jak się chodzi do ginekologa, to on sprawdza co i jak i jak by była zmiana "witaminek" to znów się idzie do apteki i znów wklepują w komputer, że masz zmienione "witaminki", a nie co miesiąć <tak jak w moim przypadku> lecisz do lekarza po receptę. Najlepsze jest, to że ciężko się dostać do lekarza i np. jeden już w tym roku nie przyjmuje, a terminy zapisów ma za rok :-D.
Famme, jak będę wiedziała coś więcej na temat zastrzyków, to napiszę, a jak będzie taka konieczność, to i ulotkę przepiszę :-D. Wklej zdjęcie z nowym kolorkiem włosów :tak:;-).
Później zajrzę lecę kawkę wypić :tak:
 
fanta mojej mamie zastrzyki nie pasowały, bo humorki miała straszne :dry: poza tym to hormony, jak bierzesz tabletki i jest coś nie tak to przestajesz i już, a jak masz zastrzyk, to go się nie pozbędziesz tak z dnia na dzień w razie gdyby coś się miało dziać.
Ja biorę tabletki Asubtela dopiero 2 miesiąc i jestem zadowolona. Wcześniej brałam Azalie jak karmiłam i później jeszcze jakieś ale nie byłam z nich zadowolona,bo przytyłam ponad 10 kg :dry::dry:
A ginekolog nie może Ci dać recepty na kilka opakowań od razu? ;)
 
anetka, jakoś nie dał. Po za tym muszę się zgłosić na usg i mamografię żeby sprawdził mi co to za guzek, a te tabletki są po to żeby mi hormonalnie wszystko ustabilizować, bo może to coś co mi się zrobiło się wchłonie. A badania mam w trybie przyśpieszonym na 6 lipca.
 
Rox oby dalej do przodu i nie gadaj ( nie pisz ) głupot, bo zdasz i tyle :-D Ja tam zawsze sobie wmawiałam, że zdam bo ja jestem taką niepoprawną optymistką :-)
Femme to nieciekawie wyszło z tą pracą, oby jak najszybciej udało się cos znaleźć
Fanta to trzymam kciuki, oby to nic powaznego nie było.
Ja na szczęście tylko raz na 3 miesiące chodzę do ginka po receptę i to bez wizyty. Nawet czasem tylko dzwonię i odbiera mi moja mama. Warunkiem jest to, że raz do roku mam sie stawiać na przegląd.
U mnie jakaś taka pogoda do niczego, ani ciepło ani zimno, nie lubię takiej. W dodatku spać mi się chce.
 
ja też mam taki senny dzień a dotego łeb mi pęka - pewnie jutro będzie lało bo zawsze na zmiane pogody mam migrene ( dziwne ale prawdziwe )


Mój Oskar to prawdziwy śpioch , dziś drzemie już 3 godzine a nieprzewiduje by oko otworzył przed 17 , ma to po tatusiu :)

Anetka551 no mój bąbel zrobił mi taką niespodzianke i zamiast pojawić sie na świecie w czerwcu wybrał maj :)
 
reklama
andzia aż tyle śpi w dzień? :szok: to o której on Ci zasypia na noc? Moja to już w ogóle nie ma drzemek w dzień.
 
Do góry