reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Ja na szybko.
U nas beznadzieja totalna:
a) Filip budzi się w nocy po 3-4 razy, potrafi nawet godzinę od jedzenia...
b) prawie w ogóle nie śpi w dzień, maksymalnie zliczając wszystkie drzemki wychodzi może z półtorej godziny
c) odrzucił mm
d) nie umie sam zasypiać, a jak go kładę to wyje do księżyca. Tylko rączki i rączki.
e) cały dzień marudzi i jęczy, nie można do zostawić samego na 5 minut. Za każdym razem kończy się mega płaczem.

Błagam, niech któraś mi powie, że to minie, bo jestem wrakiem człowieka. Na prawdę moje dziecko z aniołka zmieniło się w potworka. Jeżeli to nie zęby to sobie strzelę w łeb:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p
Zastanawiam się czy mogę mu dać trochę kaszki na noc do mleka????

Wybaczcie, że tylko o sobie, ale mieliśmy dzisiaj ciężki dzień...Mieszkaniowe sprawy i miałam lekcje z francuskiego, więc nie widzę juz na oczy...
 
Ostatnia edycja:
Ja już wymiekam ... :(
Dwa tygodnie mineły jak wrociłysmy z nad morza, a ja nawet nie miałam głowy zeby do Was napisac ani nadrobic...
Mianowicie - Pola ma stwierdzona skaze białkowa i od ponad 10 tygodni jestesmy tylko i wyłącznie na Nutramigenie 1 i wodzie... Nagle jakies 3-4 tygodnie temu wyskoczyły jej jakies krostki głownie na twarzy, na ciele mniej... Kolejny raz stwierdzili, ze to Atopowe Zapalenie Skóry... Cholera drapie twarzyczke do krwi :( Ponadrywane ma uszka - serce mi pęka :( Powoli zaczyna znikać, ale leczymy sterydami!!! Takie maleństwo - a juz sterydy... Buuu :( Żeby tego było mało stan zdrowie mojego dziadziusia się pogorszyl... I niestety zmarł tydzień temu... W środę był pogrzeb.... Jak sie wali to wali się wszystko i w piątek zmarła babcia mojego Rafała, której pogrzeb był wczoraj... :(((
Jakieś piep***** fatum czy co?????
Umowe najmu mieszkania mamy do końca miesiąca, a nie mozemy nic sensownego znaleźć... Zwłaszcza, ze konczy mi sie macierzyński i zostaje bez kasy, a niestety moj eMek sam nie wyrobi :((( Jak zyc kurna??? Ale jestem rozzalona tym wszystkim! Mam serdecznie dość!!!
Wyzaliłam sie, ale musiałam!!!

Pauletta - moze to ząbki - to moze troche potrwać!
Kasia - fajny weekend! Pozazdrościc!

P.S. U nas wczoraj tez pojawił się pierwszy ząbek :)
 
Jak czytam te nasze posty to mam wrazenie, ze dzieciaki sie zmowily, albo to fazy ksiezyca tak na nie wplywaja :laugh2:

Pauletta, ja jak dalam kaszki ryzowej Heniowi, to dostal powera i po godzinnej drzemce (a zawsze spac na noc szedl juz), kical na macie 2 godziny i uspalam na sile, bo pewnie bawil by sie dalej ;-)

augustynka
- o kurcze, ale wam sie na glowe zwalilo :-( mam nadzieje, ze szybko sie ulozy. Biedna Malutka
 
Ostatnia edycja:
pauletta u nas każdy punkt który podałas tak samo. Nie udzielem sie juz tu wcale, czasem uda mi sie podczytac ale nie umiem odpisac, bo musiałabym narzekac tylko. :no: Najgorsze sa noce. Woła cyca czasem co godzine !!! Jest najedzony na pewno, bo z przejedzenia zwraca a snoczek powoduje ataki histerii. Ma byc cyc i juz. Kiedys zasypiał chociaz przy tym cycu a teraz maruuuuuuudzi. Tez jestem wrakiem i nie widze nadziei na poprawe:no: odłozony gdziekolwiek dostaje dzikiego szału. A podobno drugie dziecko miało byc inne :crazy: :-p:-p

martolinka i inne mamy przedszkolaków jak tam?? u nas pierwszy dzien nawet ok jesli chodzi o mała. Gorzej ze mna:zawstydzona/y: Rozczula mnie jej dorastanie i kazdy krok ku samodzielnosci.
 
Ewula_m
user-offline.png
-pierwszy był za pare groszy i do du.....y.Drugi Jane ok ale dzieci z gondoli wyrosły i wreszcie Bayby J.CmD. ,ten dla mnie jest rewelacyjny.U mnie maluchy przesypiają całe noce.Marcelinka miała kolki a teraz jest super grzeczna.Jasio ma refluks ,więc jest bardziej marudny.Teraz chyba zęby dają znać o sobie bo jest bardziej płaczliwy i ma trudności z zasypianiem.kasiagaw
user-offline.png
-będę zaglądać tu częściej bo teraz troszkę odpoczywamy od tych ciągłych wizyt u lekarzy-buziaczki.
 
Witajcie :-)
Ja dziś też tylko na krótko, ale z tego co zobaczyłam na szybko to nie będzie to wyjątek ;-) chrzciny w połączeniu z urodzinami Ninki super się udały, dziewczynki były bardzo grzeczne i obie pomimo hałasu zaliczyły drzemkę :-)także byłam strasznie dumna, zresztą pozostala 3 dzieci też zaliczyła drzemki więc tylko się zmienialiśmy wózkami , łóżeczkami i ustalaliśmy kto gdzie i z kim :-D
Na Tosie nie mogę złego słówka powiedzieć, bo jest kochana, grzeczna i umie się sobą kilka minut zająć, wkurza ją jedynie jak Nina znajduje się zbyt blisko i szykuje się do ataku :-D (niestety muszę być non stop blisko, bo Nina z miłości potrafi ją tak przytulać, że dech zapiera.. albo wkłada jej palce do buzi, bo przecież Tosia to lubi itp... ) Jedynie noce są do bani.. kompletnie, teraz w sumie Tosia sypia z nami, bo zasypiam zanim na dobre się ułoże, bo chyba budzi się co 2 godz jak nie częściej. Ale ostatnio się pocieszyłam, bo trafiłam na jakiś artykuł, że w 4 miesiącu dzieci buntują się na cyca, w 5 non stop budzą się w nocy, w 6 gryzą , a w 7 robią bunt i nie chcą jeść nic oprócz mleka :-D także jest nadzieja... :cool: w sumie powinnam to wiedzieć, ale Nina jakoś nie przechodziła takich faz..
 
Jestem i ja;-)

Pauletta u mnie od 5 dni doskladnie to samo, az poszlam dzisiaj kupic zel do dziasel i mase gryzakow. Zel natychmiastowo zlizuje, a gryzaki sa na chwile a potem wygrywaja raczki.

Karina gratki rocznicy:)) jak sie dla eMka koszula podobala? I pochwal sie kreacja:tak:

Andzik tak jak pisze Lazy jak dziecko idzie swoim centylem to jest ok. Ale moze sprobuj moze z jedzonkiem bo te nocne wstawanie Cie wykonczy:tak:

Pasazerka moj eMek tez szybko pozalowal. W Sobote i Niedziele na obiad byly znienawidzone przez niego dania, a o kanapkach i salatkach do pracy moze zapomniec - tez ma raczki:-D i prosze przeslij swojego powera troche do mnie:tak::tak: super, ze eMek zalatwil urlop. A kiedy dokladnie idziesz do szpitala?

Kasia ja tez chce do pubow!!!

Agata777 gratki przespanych nocek:tak::tak:

Pysiolinka, Olka
witamy wsrod kwietniowek :) super, ze grono nam sie powieksza:tak:

Ewela gratki wozka i gratisow :)) ja teraz tez szukam 'idealnej' spacerowki (ceny mnie porazaja :szok:)

Lazy super, ze po asymetrii nie ma sladu. Jak poszlo z mieskiem?

Agata89 a co Tosia nie lubi paluszkow siostry???:-D wesolo masz ze swoimi dziewczynkami:tak::tak:


A u nas bez zmian, czyli tragedii ciag dalszy. Jedyne co Mlodego uspokaja tylko spacery, wiec dzisiaj spacerowalismy okolo 5 godzin, a wczoraj to moze i wiecej bo wzielam Malego w nosidelko i poszlam po sklepach pochodzic, a potem jedzonko i na kolejne 3 godziny po parku:-D Na dodatek sama bo eMek w delegacji, a siostra w Polsce na urlopie. Mam nadzieje, ze to zeby bo rece mi powoli odpadaja od noszenia Maleg klocka. A jeszcze jak na zlosc mamy katar, chyba sie od eMka zarazil bo on zasmarkany po wypadzie z kumplami.:wściekła/y: W czwartek ide na zajecia o BLW i o nowosciach w diecie Maluszkow. Zobacze co mowia i pomysle o nowosciach w diecie ;))

Lece sie kapac i lulu.

Pozdrawiamy bb ciocie :))))

Ps. mozecie polecic jakies nosidla dla dzieci? Chusta odpada, bo eMek woli nosidelko.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agata swietnie ze sie odezwalas ! :) ja probowalam na wczesniakach pisac ale jednak kwietniowki mnie trzymaja :)

kasia bylas we wrocku i nie dalas znac ! :p ja tez bylam cala niedziele :-D

u nas juz fajnie ... po 3 dniowce maksio jest kochany i grzeczny , podobnie jak u was mniej sobie spi w dzien .... ale punkt godz 20 idzie spac i spi mniej wiecej do 4-5 cos zje/wypije na spiaca i spi dalej do 7-8

babcia z gor zakochana w maksim hahaha :D 2012-08-20 13.15.56.jpg2012-08-15 15.36.45.jpg


dziewczyny czy wasze dzieci piszcza ? Maks urzadza arie na wysokich tonach czasem mam wrazenie ze trace sluch - przez to tym samym mniej sie smieje na glos - tylko piszczy :eek:

Zaczelam z nim biegac... tj wkladam go do fotelika i na stelaz wozka i latamy po prostej - mlody zawsze piszczy wzbudzajac zainteresowanie ....... - zauwazylam ze lubi szybko wozkiem jezdzic ....
powoli przerzucamy sie na spacerowke .... mamy kubelkowa i mamy zezwolenie na jezdzenie w pozycji pollezacej:) ( szczerze sie tego obawiam na poczatku bo o spaniu w takim wozku poki co nie ma mowy :D - lazilam z nim 3 godziny i nic zero snu , gdzie normalnie po 1,5 - 2 godzinach maly wymieka i musi sobie zrobic drzemke.... )

musze wykorzystac spokojny czas i zabrac sie porzadnie za siebie hahaha i za pisanie na bb ;D

buzki ciotki :*
 
Do góry