reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Yoannica wózek mam raczej normalny za to bagażnik mały (civic V generacji, 3-drzwiowy hatchback) ;-)

Dziś byłam chyba już ostatni raz na basenie... w lustrze zobaczyłam że brzuch juz nisko :eek: pod biustem dłoń sie spokojnie zmieści... echhh.

Pasażerka u mnie tez pogoda parszywa, nawet załozyłam dziś kalosze :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Brzuszki :)

Ja tez trzymam mocno kciuki za dzisiejsze CC :)!!!! Oby wszystko poszlo jak najlepiej dla mam i ich maluszkow :tak::tak:

Rekinasia wlasnie wiedzialam, ze jest nas 3 na ten termin :) i chyba ja bede ostatnia, bo Renia juz rozpakowana i Ty tez juz sie szykujesz....ojojoj a mi raczej sie nie zapowiada, ze Szymonek sie pospieszy!

Sonisia ja cos wiem o zakupach do domu!!!!! My wczesniej mieszkalismy ze znajomymi w wynajmowanym i umeblowanym mieszkaniu, wiec szok byl niesamowity jak sie wyprowadzilismy do swojego domku z 2 sypialniami i salonem i nie dosc, z to wszystko trzeba bylo umeblowac, to jeszcze caly sprzed do kuchni kupic. Masakra! Ale za to teraz jak na to patrze i mysle, ze to wszystko nasze to juz mnie nie matrwi, ze splukani jestesmy na maksa :) a i jeszcze jedno mnie rozsmieszylo, jak bylismy z emkiem na zakupach w Ikei to polowa par tam byla z brzuszkami:-D to chyba taki czas, ze wszyscy musza wziac sie w garsc! Alez Ci sie rozpisalam...

Martolinka, a u mnie odwrotnie, spodziewalam se pieknej pogody za oknem, a tu pochmurno i ciemno :-(

Ziewaczka mam nadzieje, ze instynkt maciezynski sie jednak odrazu w Tobie obudzi po urodzeniu malenstwa i bedzie wszystko ok! A co do meza, to moje wspolczucia!! Baran z niego niesamowity! Do zrobienia dziecka trzeba dwojga wiec polow odpowiedzialnosci lezy po jego stronie! Jak tam mozna??.:szok:

ntmkw oj ksiazke naprawde polecam juz przeczytalam 280 stron, jest bomba :)

pasazerka ​a Ty wies co u Reni?

Ja dzisiaj w lepszym nastroju mimo kiepskiej pogody! Po poludniu lece do poloznej na wizyte, a potem wpadne do siostry i chrzesniaka na kawke :) weny na obiad nie mam i chyba kupie pieczonego kurczaka zrobie jakas saltake i bedzie gitara :)

Dziewczyny ja bede szukac pizamy w ten weekend i sama nie wiem jaka mam kupic, mozecie moze przeslac linki na jakie Wy sie zdecydowalyscie?? Bede bardzo wdzieczna!!

Milego dnia :**
 
poranna śnieg:szok: to już wole to nasze Poznańskie "szaro-buro":p

Julianna o kurcze podziwiam Cię że jeszcze na basen śmigasz

Emilia nie nie wiem, nie mam kontaktu z nią ale wrzuciła wczoraj zdjęcia Maksia i tak pozwoliłam sobie nawiązać. Ja swoje koszule do szpitala kupiłam w Pepco i jedną w lumpku(była jeszcze z metką).

No to Robaczek już po...;)
 
Ojejjj Dziewczyny nie wiedzialam, ze dostane az tyle odpowiedzi, dzieki za wsparcie, naprawde jestescie kochane! Dobrze, ze na swiecie sa osoby, ktore potrafia sie zamartwic nad takim malym dzidziusiem i Lene i adasza i monisia i basiek i Yoanica i Emilia S.
Poranna kawa oczywiscie, ze nie mam zamiaru zrobic dziecku krzywdy, jesli dalej nie bede miala instynktu to przeciez jest tyle rodzin, ktore tylko czekaja na dzidziusia i sa gotowe od zaraz zapewnic mu opieke i milosc i w ogole i u mnie w miescie jest taki osrodek adopcyjny, gdzie nawet mozna sobie wybrac rodzinę adopcyjną, noi nie uwazam ze tak obarcze kogos opieka nad maluchem, no przeciez ci ludzie chca adoptowac to sie licza z tym ze sie musza opiekowac.
MamiDo a jednak potraficie pomoc! Dzieki Tobie sie wreszcie zmobilizowalam i zadzwonilam do mojej psychiatry i powiedziala, ze mam sie zglosic 4 tyg po porodzie i ze przyjmie mnie miedzy numerkami, bo juz numerkow nie ma na 3 miesiace do przodu. Tak zwklekalam i zwlekalam...wielkie dzieki!:)))))

U mnie pochmurno strasznie, chyba lac zacznie zaraz, ale humor mam juz znacznie lepszy mimo pogody nawet:)))))
 
Pasażerka nie ma co podziwiać :laugh2: dla mnie to sama przyjemność, woda ciepła, hydromasaż pomasuje, sam relaks i wreszcie odzyskałam mięśnie które przepadły przez miesiące leżenia ;-) obawiam sie tylko że niedługo wywieszą kartkę "tej pani nie obsługujemy" bo jak na mnie ludzie patrzą to im aż oczy na wierzch wychodzą :laugh2: chyba się boja że im tam urodzę :laugh2:
 
Emilia ja wczoraj w primarku zaopatrzylam sie w 2 koszule i pizame maja teraz takie na krotki rekaw i rozpinane z przodu w sam raz do karmienia moze troszke babciowe ale kto nas tam bedzie ogladal;-)
 
Basiek- wszystkie będziemy podobnie wyglądać, więc bez stresu-będziemy tak zapatrzone w nasze Maluszki, że w piżamie, czy bez- to już będzie kwestia drugoplanowa;-):-D
 
Cześć dziewczynki,
u mnie pogoda w kratkę raz słońce raz deszcz ale może w ten sposób szybko się zazieleni :)
Ciekawa jestem co u cesarkowych mamusiek pewnie już tulą swoje maleństwa :) ach tylko pozazdrościć:)
reniuszek śliczny synuś:) a to zdjęcie jak trzymasz go na ręku rozczulające, bezgraniczna miłość.... ja też już bym chciała moją córcię mieć przy sobie ale jeszcze chwilka. Trzymam kciuki aby wszystko dobrze się ułożyło u was &&&& :)
kivinko ja też jestem w szoku co ta położna bredziła, powoli malutka się przestawi na dobry rytm dnia:) tylko trzeba troszkę wytrwałości i cierpliwości i będzie dobrze:tak:
Dziewczyny faceci to już tak mają że samochód to ich oczko w głowie i wizytówka przed innymi:) Mój mężuś też ma bzika na punkcie motoryzacji i dzięki temu ja też nie jestem taka zielona w tych sprawach:)

sonisia mam nadzieję że uda ci się sprawnie wprowadzić do domku przed świętami:) ja jak sobie przypomnę co my mieliśmy w dniu przeprowadzki to ci zazdroszczę że tobie udało się już tyle zrobić!! ja miałam kuchnię- stare meble od teściów, łazienka, łóżko w sypialni i krzesło na którym stał telewizor, szafa taka tym czasówka z lerya i mega dużo kartonów i oczywiście nie mieliśmy drzwi w mieszkaniu ale byliśmy u siebie:) u ciebie inna sytuacja bo synuś zaraz zawita:)

lene55 fajny byłby prezent może się uda:)
Emilia S ja kupiłam taką typową ciążową bo były tanie:) z dekoltem do karmienia, nie jest długa do połowy uda może trochę dłuższa zakupiłam 3 szt. jedną większą do porodu i 2 mniejsze na pobyt w szpitalu.

Julianna* ja jak chodzę po sklepach to mam wrażenie że wszyscy się na mnie dziwnie patrzą z przerażeniem chyba że może zaraz urodzę... a basenu zazdroszczę mi lekarz odradził ze względu na infekcje:(

Zaczęłam czytać język niemowląt bardzo fajna książka :) moja przyjaciółka która urodziła w styczniu polecała zastosowanie planu dnia, u niej się sprawdziło i jest bardzo zadowolona :)

Buziaki i miłego dnia:)
 
reklama
Do góry