reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
zamknięte oczy i rozluźnione mięśnie twarzy :)
Myślę, że położna będzie w trakcie instruować co i jak robić... chociaż pewnie to zależy od człowieka


Ja dziś jestem jakaś zdechła. Chyba ta wczorajsza wizyta u gin mnie "zmęczyła"... szczególnie ten niewyobrażalny ból jakiego doznałam :( już nie łudzę się że poród będzie łatwy... to będzie naprawdę BOLAŁO :) Całą ciąże nastawiam się mega pozytywnie do porodu, a na samym końcu ogarnęło mnie przerażenie i pesymizm... niedobrze, bo to co dzieje się w naszej główce ma największy wpływ na przebieg porodu - tak uważam.
A głowa jak mnie boli :baffled:, to chyba ta pogoda... albo poranne zakupy. Dziś zdecydowanie przesadziłam z ilością siatek wniesionych naraz na 2 piętro.
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny, czy któraś z was ma kontakt z Daruchą albo ma wieści od niej? dawno się nie odzywała.... Daruchna daj znać, jak się masz
Reniuszek no nareszcie się fotek ciotki doczekały! mała gwiazdeczka a jaką ma super czuprynkę Pan Maksio :-D rewelka
Sonisia no nie gadaj, że jest coś takiego jak autoSPA, mało z krzesła nie spadłam ze śmiechu :laugh2::laugh2: ale ci....sza, żeby się M nie dowiedział, przedtem tak nie fisiował na punkcie samochodu, ale to subaru go tak zaczarowało, że to jest chyba najczęściej myty samochód w mieście, ostatnio kupił jakieś opony wypasione, za taką kasę, że hej - podobno NAJLEPSZE :-D a to skóry były w regeneracji a to mam drzwiami nie trzaskać - czy już powinnam się robić zazdrosna???:laugh2:
jeśli chodzi o dół przy KTG, to nikt ci majtek nie zabrania nakładać :-) no i leżysz kołdrą nakryta. piżamy nie biorę, bo na poporodowej się nie przyda a miejsca mam mało w walizce. chyba i tak wszystkie artykuły higieniczne (pieluchy, podkłady, chusteczki, wkładki laktacyjne itd) wrzucę do reklamówki a do walizki tylko swoje i syneczka ciuchy
Kasia a co teraz testowaliście? jeepa czy coś innego?
Maniaa chyba chodzimy do tych samych sklepów, bo też mam wrażenie, że jestem obserwowana :tak: ale póki chodziłam na squasha z brzuchem to też byłam widowiskiem, dobrze, że mnie palcami nie wytykali :-) tylko w Ikea czuję się na miejscu, bo tam co 3cia dziewczyna ma brzuszek, widać po Ikea można chodzić, ale nigdzie indziej :-D:-D
Emilia nic jeszcze nie jest powiedziane z moim terminem, pod wpływem ginki nastawiłam się trochę na połowę kwietnia, bo takie też mam przeczucie, ale Olek może nas zaskoczyć :tak:poza tym, będzie kruszynką jak Igor i te dwa tygodnie więcej by mu ciałka dodały, co by było całkiem dobre. w każdrym razie, będę myślami z tobą w tym naszym wspólnym terminie :-)

ale się dzisiaj wyspałam, nie do wiary, z jedną pobudką, oczy kilka razy przecierałam, jak zobaczyłam 9tą na zegarku :-) od razu humorek lepszy.
dzisiaj wyjeżdża teściówka a wieczorem przychodzi opiekunka na wdrożenie, żeby dorywczo pomagać przy Igorze i dzidziusiu, mam nadzieję, że to dobry wybór, wydaje się naturalna i sympatyczna
 
Wkleiłam wieści od Magdy na SOS:tak:

mało głów nie pourywało nam na spacerku , ale mały się wyszalał i teraz śpi:tak:
Dziś jedna z pań z piaskownicy powiedziała "Pani to chyba już rok w tej ciąży chodzi":baffled: Błysnęła niesamowicie;-)

Najśmieszniej jest jak wchodzi ciężarna do sklepu to zaczyna się popłoch wśród klientów przy kasie . Na twarzy mają wypisane "Żeby tylko się nie wcisnęła":-p
 
witajcie;)
nie miałam czasu zajrzeć wcześniej a tu tyle newsów;)

ewela powodzenia kochana!!!!!!!!
ziewaczka ja to myślę, że Ty nas troche tu podpuszczasz;)
reniuszek ślicznego masz synka, jakie ma piękne czarne włoski i jak dużo;)
martolinka ja też ciągle słysze to Ty jeszcze nie urodziłaś, ja mówie chodze tyle ile trzeba;/ głupie te baby bo to najczęsciej z ich ust padają takie głupoty!!!
A najlepsza sytuacja wczoraj w ośrodku jak krew pobierałam. Facet nie opłacił wczęsniej badan i go kolejka zaczęła omijać jak już wrócić z kasy głośno mi powiedział TREAZ JA PRZED PANIĄ WCHODZE bo już wcześniej miałem być. Ale burak, drugiemu to co by zalezało przepuścić jeszcze jedną osobę i to w zaawansowanej ciąży;/

Kurcze fajnie, że się dziewczyny tak rozpakowują a mój bąbel pewnie na złość bedzie chciał siedzieć do końca:)
 
g_agnes: ja też myślę że ta cała ziewaczka to jakaś sciema jest... albo dziewczyna nie jest w ciąży albo sobie jakies jaja robi z nudow... bo jak sie mysli o oddaniu dziecka to sie nieloguje na forum mam oczekujących narodzin...i nie pisze bzdur, ze córka brzydka itp... poza tym jedziemy krotko i normalny człowiek to by się poczul obrażony a ona nam za wsparcie dziekuje... :baffled:cos nie halo i to bardzo....
 
Ewela trzymam kciuki oby poszlo szybko i bezbolesnie;-) Tos sie przed szereg wyrwala:-D
Magda jeszcze raz gratki dobrze ze z chlopakami wszystko ok oby Franio jak najszybciej do was dolaczyl:-)
Lene popieram!!!
Martolinka, g_agnes ja to mam wrazenie ze po mnie nic nie widac ze w ciazy jestem na wczorajszych zakupach kupa ludzi, ze 30 stopni ale ja swoje w kazdym sklepie wystac musialam w kolejce boi przeciez nikt nie widzi...

Ja wlasnie w trakcie pakowania torby juz chyba wiekszosc mam i pewnie wreszcie dzis skoncze ufff
Mam tylko jedno pytanie czy bierzecie jakies kosmetyki dla bejbika oprocz kremu do pupy? A wogole to u was kapia dziecko w szpitalu?
A co sie z Karina dzieje wie ktos?
 
martolinka no to błysnęła kobita, nie ma co:D

g_agnes, andzik ludzie po prostu udają że nie widzą ciężarnej takie mam odczucie...z moich obserwacji wynika że najgorsi są mężczyźni(ok 40) i starsze osoby:/ w sklepie, w tramwaju, w przychodni, nawet kurna w aptece.

lene zgadzam się w 100%, mój T. zdiagnozował schizofrenie:p

andzik ja mam wziąć dla małego tylko chustki do pupy, nic poza tym. Ale co szpital to obyczaj...słyszałam że w niektórych trzeba mieć dosłownie wszystko bo nie zapewniają zupełnie nic.

Właśnie wstawiłam szarlotkę i czekam aż "dojdzie", pachnie niesamowicie:D Uświadomiłam sobie że ja ciągle coś przeżuwam...całe szczęście waga w miarę rozsądną liczbę pokazuje :D
 
reklama
Do góry